اختلاف در استودیو “Svoi Pravda”: ارتباط مجازی یا زنده؟

< div readibility = "17">

در استودیوی برنامه “سوویا پراودا” اختلاف جدی درمورد اینکه آیا ارتباط مجازی نسبت به ارتباطات در فرد پایین تر است ، به وجود آمد. مجری برنامه و گوینده باتجربه النا سولومینا مطمئن است که درگیران همیشه نمی توانند احساسات خود را به روشی مجازی به یکدیگر منتقل کنند. برعکس ، دانش آموزان دیروز اصرار دارند که ارتباط در اینترنت در واقع هیچ تفاوتی با مکالمات “در زندگی واقعی” ندارد.

“اینترنت نیز یک جامعه است. ، – نمایندگان با اعتماد به نفسی از نسل جوان هستند. – و سواد رایانه ای همچنین مهارت اجتماعی شدن برای کودکان و نوجوانان است. در نسل ما ، ارتباطات بیشتر و بیشتر به صورت آنلاین انجام می شود و شما باید بتوانید در بین همسالان رفتار صحیحی داشته باشید. “

برنامه ها النا سولومینا با این نظر موافق نیست.

“شما می دانید ، هنگامی که ما انسانی ارتباط برقرار می کنیم ، زندگی می کنیم ، پس حالت چهره داریم ، نگاه می کنیم ، لحن داریم. چیزی خندان یا مثلاً یک سگ پارس کم است. علاوه بر این ، وقتی می نویسیم – این یک کاربرد منفعلانه از گفتار است ، و وقتی صحبت می کنیم – فعال است. اینها چیزهای مختلفی است “، – النا سولومینا مطمئن است.

قسمت واقعیت شما با عنوان “مدرسه آینده” این دوشنبه ، 31 آگوست ، در 20:30 در ETV +. مجریان: النا سولومینا و اولسیا لاگاشینا. مجری برنامه و سخنران باتجربه النا سولومینا مطمئن است که گفتگو کنندگان همیشه قادر به انتقال احساسات خود به یکدیگر نیستند. برعکس ، دانش آموزان مدرسه دیروز ، اصرار دارند که ارتباطات در اینترنت هیچ تفاوتی با مکالمات “در زندگی واقعی” ندارد.