از هفته آینده پرواز از استونی به دانمارک

امکان پذیر است

کشورهایی که پرواز مستقیم با آنها ممنوع است شامل آندورا ، اتریش ، بلژیک ، بلغارستان ، اسپانیا ، هلند ، کرواسی ، ایرلند ، ایسلند ، یونان ، لیختن اشتاین ، لوکزامبورگ ، مالت ، موناکو ، لهستان ، پرتغال ، فرانسه ، سوئد ، رومانی ، سوئیس و جمهوری چک.

وزارت اقتصاد در تصمیم خود مبنی بر ممنوعیت و اجازه پروازها به یک کشور خاص از سطح عوارض ناشی می شود. برای باز کردن مسیر ، میزان بروز در کشور مقصد باید 25 نفر یا کمتر از هر 100000 نفر در طی 14 روز گذشته باشد.

پروازهای استونی اکنون با ایتالیا قبرس ، لیتوانی ، لتونی نروژ آلمان ، اسلواکی باز است ، اسلوونی ، فنلاند ، دانمارک ، مجارستان و انگلیس. > با این حال ، پس از ورود به استونی از این کشورها ، ممکن است خود انزوا نیز اعمال شود.

از کشورهای غیر اتحادیه اروپا ، پروازها به جمهوری آذربایجان ، بلاروس و ترکیه مجاز است. در ماه مه ، باید تا 31 اوت معتبر باشد. دولت در مورد تمدید محدودیت ها در روز پنجشنبه بحث کرد ، اما هنوز تصمیمی اتخاذ نکرده است.

وزیر اقتصاد ، Taavi Aas پیش از این به ERR گفته بود که دولت وضعیتی را نمی خواهد که دیگر امکان پرواز از استونی به فرودگاه های بزرگتر وجود نداشته باشد. در کشورهایی که مشمول محدودیتها هستند قرار دارد. p>