از روز سه شنبه ، بازدیدکنندگان از کشورهایی که خطر بالایی برای آلودگی دارند می توانند در فرودگاه

آزمایش کنند

در ترمینال های A و D بندر تالین ، آزمایش توسط پزشکان در کلینیک Confido انجام می شود. در فرودگاه تالین ، آزمایش در کلینیک موقت Qvalitas انجام می شود. ثبت اسناد لازم در محل و همچنین روش آزمایش حدوداً پنج دقیقه طول می کشد. هم در بندر و هم در فرودگاه ، آزمایش بر اساس اولین مراجعه ، اولین سرویس انجام می شود. امتیازها تا ورود آخرین مسافران باز خواهند بود.

در صورت ورود به کشور با قطار یا حمل و نقل زمینی ، آزمایش باید از قبل توافق شود. برای این منظور ، SYNLAB و Medicum یک خط ویژه تلفن را باز می کنند.

در استونی ، افراد دارای علائم بیماری در درجه اول آزمایش می شوند. صف ممکن است ظرف یک یا دو روز ایجاد شود ، بنابراین اگر تاریخ ورود به کشور مشخص است ، بهتر است زمان تست را از قبل رزرو کنید. تست را می توان در نقاط ویژه در تالین ، تارتو ، پورنو ، ناروا ، کوهتلا-جرووه ، ویلجندی ، پائید ، راکوره ، کوئرسار و کوردلا انجام داد. شما باید وقت خود را با تماس با شماره تلفن ارائه دهندگان ارائه دهنده خدمات برتر رزرو کنید.

آزمایش توسط آژانس قراردادی با وزارت بهداشت انجام می شود. نمونه ها در SYNLAB مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند.

تا رسیدن به نتیجه آزمایش ، فرد باید در انزوا کامل باشد. در صورت نتیجه منفی ، پیامک ارسال می شود ، در صورت نتیجه مثبت با شخص از طریق تلفن تماس می گیرید. نتیجه آزمایش را می توان در سکوی digilugu.ee نیز مشاهده کرد که با یک کارت شناسایی قابل دستیابی است.

در صورت نتیجه آزمایش منفی ، ارزش اجرای رژیم انزوا بخشی جزئی را به مدت هفت روز دارد ، یعنی می توانید به محل کار بروید و مواد غذایی خریداری کنید ، اما باید از تماس های غیر ضروری خودداری کنید. همچنین لازم است فاصله خود را هنگام حضور در محل کار حفظ کنید.

آزمایش مجدد باید زودتر از هفت روز پس از اولین نتیجه منفی انجام شود. اگر نتیجه دوباره منفی است ، پس می توانید به زندگی عادی برگردید. این بدان معناست که پس از دریافت دو تست منفی ، فرد به مدت 14 روز تحت محدودیت انزوا از خود قرار نمی گیرد. در همان زمان ، محدودیت در مورد افرادی که آزمایش نشده اند نیز ادامه خواهد داشت. برای توافق در مورد زمان امتحان مجدد ، باید با شماره تلفن سازمان آزمایش تماس بگیرید. اگر شیوع ویروس کرونا در کشور طی دو هفته گذشته قبل از ورود بیش از 16 مورد در هر 100000 نفر نباشد ، محدودیت های حرکتی اعمال نخواهد شد.