باد شدید بار دیگر بر وضعیت آتش سوزی در نزدیکی روستای سواتای

وزش باد شدید اوضاع را در نزدیکی روستای سواتای ، سدرنکولیمسکی اولوس بدتر کرد. همانطور که یاسیا گفت ، معاون دارالقرآن Dariya Borisova ، ساکنان محلی دوباره بسیج شده اند و اکنون در نوار معدنی کار می کنند. آتش جنگل سواری در حال نزدیک شدن به روستا است.


“آتش به نوار معدنی نزدیک ایستگاه دیزل نزدیک شد. فاصله تا نوار 400 متر است. پیش از این انتقال آتش تاج صورت گرفته است. وزش باد شدید با سرعت 10-11 متر در ثانیه با حرکات پیچیده اوضاع را پیچیده تر می کند. گزارش شده است که شلوغی در شب تا ساعت 14-15 پیش بینی می شود. نیروهای بسیج از نوار معدنی محافظت می کنند و با پمپ های موتوری کار می کنند ، “ – گفت:” داریا بوریسووا “.

آتش ، به گفته معاون رئیس نسلی ، از سمت شمال از جنگل به روستا نزدیک می شود.

بیایید یادآوری کنیم که وضعیت در نزدیکی روستای سواتی از 23 ژوئیه تحت کنترل است. در تاریخ 27 ژوئیه ، آتش سوزی در نوار معدنی 700 متری روستا متوقف شد. اوضاع تا اوت 1 آرام تر شد ، اما به زودی دوباره تشدید شد

پیش از این ، سرویس مطبوعاتی ساخنرگو گزارش داده بود که مهندسان برق روستای سواتای منطقه Srednekolymsky ، به همراه بقیه ، تمام اقدامات لازم را برای محافظت از نیروگاه دیزلی شهرک سازی از آتش سوزی انجام می دهند. همه پرسنل ایستگاه درگیر هستند.

به گفته مهندس ارشد منطقه توزیع Srednekolymsk پاول شادرین ، در تاریخ 6 اوت مواد اضافی برای محافظت در برابر آتش سوزی توسط هلیکوپتر از شهر Srednekolymsk ارسال شد.
در اواسط ماه ژوئیه ، مهندسان برق اقدامات پیشگیرانه را انجام دادند – پاکسازی یک تیغ ، بریدن چمن و سازماندهی نوار معدنی در امتداد حاشیه DES.