گواهینامه ها ، جوایز و تخفیف ها: مرحله جدیدی از برنامه “میلیون جایزه”

آغاز شده است مرحله جدیدی از این برنامه در مسکو آغاز شده است میلیون جایزه . شهروندان شهر می توانند به این پروژه بپیوندند ، که شرکت کردند در انتخابات معاونان مناطق شهرداری ماریینو و باباوشکینسکی.

این مسئله در مورد کسانی که در مراکز رای گیری (یا در خانه) رأی داده اند ، و همچنین شرکت کنندگان در رای گیری الکترونیکی صدق می کند. در حین رای گیری آفلاین ، یک شهروند گواهی با شماره منحصر به فرد دریافت می کند. برای شرکت در نقاشی ، شماره گواهی باید از طریق پیام کوتاه به شماره 7377 ارسال شود.

در تاریخ 12 و 14 سپتامبر برندگان به طور تصادفی انتخاب می شوند ، که با نتایج ترسیم و یک کد منحصر به فرد پیامکی دریافت می کنند. این باید در یک قسمت خاص وارد شود (فعال شود) در صفحه برنامه “میلیون جایزه” . برندگان می توانند از 13 اکتبر تا 31 دسامبر به نقاط ویژه ای که می توانند برای پاداش در همان وب سایت (در قفسه جایزه ویژه) مبادله شوند ، دسترسی داشته باشند.

اولین قرعه کشی در تاریخ 12 سپتامبر ساعت 22:00 برگزار می شود

یو. ایوانکو. Mos.ru

در حال حاضر بیش از 220 پاداش مختلف در وب سایت برنامه میلیون جایزه در دسترس است. می توانید در فروشگاه ها ، داروخانه ها ، رستوران ها و کافه ها و همچنین در هنگام خرید بلیط برای موزه ها ، بازدید از نمایشگاه ها و سایر مکان های فرهنگی ، امتیاز کسب کنید. علاوه بر این ، می توانید امتیازات را به 13 بنیاد خیریه منتقل کنید. ارزش هر جایزه از یک تا چهار هزار امتیاز است. یک امتیاز برابر با یک روبل است.

نحوه انتخاب جوایز

وقتی جوایز را در حساب شخصی خود انتخاب می کنید ، وضعیت “در انتظار پردازش” نمایش داده می شود – در این لحظه ، رزرو امتیاز جایزه در حال انجام است. پردازش داده ها ممکن است 24 ساعت طول بکشد ، پس از تأیید گزینه ای برای لغو برنامه وجود ندارد.

هنگام پردازش درخواست وضعیت “پذیرفته شده” ظاهر می شود. با تغییر وضعیت “تکمیل شده” ، دکمه “نمایش کد تبلیغی” در کارت برنامه ظاهر می شود (هنگام ارسال امتیاز به موسسه خیریه ، کد تبلیغاتی صادر نمی شود ، امتیازها مستقیماً به سازمان خیریه منتقل می شوند). کد دریافت شده باید در شبکه تجارت شریک یا در گیشه سایت فرهنگی ارائه شود.

وضعیت “رد شده” ممکن است به این معنا باشد که امتیاز پاداش کافی در حساب وجود ندارد یا هیچ انگیزه ای در زمان درخواست وجود ندارد. سپس امتیازها به حساب شخصی شرکت کننده بازگردانده می شوند. در مورد درخواست برای دوباره پر کردن کارت Troika ، دلایل رد ممکن است شماره کارت نادرست ، بیش از حد شارژ مجدد یا حضور تاپ های بدون اعتبار باشد.

طرحی اختصاص یافته به انتخابات معاونین حوزه های شهری ماریینو و بابوشکینسکی در mos.ru افتتاح شده است. >

می توانید به یکی از روش های مختلف رأی دهید: در تاریخ 13 سپتامبر به محل رای گیری بیایید ، از 2 تا 12 سپتامبر قبل از برنامه از محل رای گیری بازدید کنید (اگر بنا به دلایلی امکان انجام این کار در روز انتخابات وجود ندارد) ، یا در 11 و 12 سپتامبر آنلاین رای دهید – در هر نقطه از هر دستگاهی با دسترسی به اینترنت.

برای رای گیری الکترونیکی ، به یک حساب کامل در پورتال mos.ru نیاز دارید. … ثبت نام برای شرکت در رأی گیری آنلاین ، در تاریخ 7 سپتامبر ساعت 20:00 پایان می یابد.