آغاز شده است مرحله جدیدی از این برنامه در مسکو آغاز شده است میلیون جایزه . شهروندان شهر می توانند به این پروژه بپیوندند ، که شرکت کردند در انتخابات معاونان مناطق شهرداری ماریینو و باباوشکینسکی.

این مسئله در مورد کسانی که در مراکز رای گیری (یا در خانه) رأی داده اند ، و همچنین شرکت کنندگان در رای گیری الکترونیکی صدق می کند. در حین رای گیری آفلاین ، یک شهروند گواهی با شماره منحصر به فرد دریافت می کند. برای شرکت در نقاشی ، شماره گواهی باید از طریق پیام کوتاه به شماره 7377 ارسال شود.

در تاریخ 12 و 14 سپتامبر برندگان به طور تصادفی انتخاب می شوند ، که با نتایج ترسیم و یک کد منحصر به فرد پیامکی دریافت می کنند. این باید در یک قسمت خاص وارد شود (فعال شود) در صفحه برنامه “میلیون جایزه” . برندگان می توانند از 13 اکتبر تا 31 دسامبر به نقاط ویژه ای که می توانند برای پاداش در همان وب سایت (در قفسه جایزه ویژه) مبادله شوند ، دسترسی داشته باشند.

اولین قرعه کشی در تاریخ 12 سپتامبر ساعت 22:00 برگزار می شود

یو. ایوانکو. Mos.ru

در حال حاضر بیش از 220 پاداش مختلف در وب سایت برنامه میلیون جایزه در دسترس است. می توانید در فروشگاه ها ، داروخانه ها ، رستوران ها و کافه ها و همچنین در هنگام خرید بلیط برای موزه ها ، بازدید از نمایشگاه ها و سایر مکان های فرهنگی ، امتیاز کسب کنید. علاوه بر این ، می توانید امتیازات را به 13 بنیاد خیریه منتقل کنید. ارزش هر جایزه از یک تا چهار هزار امتیاز است. یک امتیاز برابر با یک روبل است.

پست جدید  پیش بینی های هفته اول "Detroit 2" و 6ix9ine "TattleTales"

نحوه انتخاب جوایز

وقتی جوایز را در حساب شخصی خود انتخاب می کنید ، وضعیت “در انتظار پردازش” نمایش داده می شود – در این لحظه ، رزرو امتیاز جایزه در حال انجام است. پردازش داده ها ممکن است 24 ساعت طول بکشد ، پس از تأیید گزینه ای برای لغو برنامه وجود ندارد.

هنگام پردازش درخواست وضعیت “پذیرفته شده” ظاهر می شود. با تغییر وضعیت “تکمیل شده” ، دکمه “نمایش کد تبلیغی” در کارت برنامه ظاهر می شود (هنگام ارسال امتیاز به موسسه خیریه ، کد تبلیغاتی صادر نمی شود ، امتیازها مستقیماً به سازمان خیریه منتقل می شوند). کد دریافت شده باید در شبکه تجارت شریک یا در گیشه سایت فرهنگی ارائه شود.

وضعیت “رد شده” ممکن است به این معنا باشد که امتیاز پاداش کافی در حساب وجود ندارد یا هیچ انگیزه ای در زمان درخواست وجود ندارد. سپس امتیازها به حساب شخصی شرکت کننده بازگردانده می شوند. در مورد درخواست برای دوباره پر کردن کارت Troika ، دلایل رد ممکن است شماره کارت نادرست ، بیش از حد شارژ مجدد یا حضور تاپ های بدون اعتبار باشد.

طرحی اختصاص یافته به انتخابات معاونین حوزه های شهری ماریینو و بابوشکینسکی در mos.ru افتتاح شده است. >

می توانید به یکی از روش های مختلف رأی دهید: در تاریخ 13 سپتامبر به محل رای گیری بیایید ، از 2 تا 12 سپتامبر قبل از برنامه از محل رای گیری بازدید کنید (اگر بنا به دلایلی امکان انجام این کار در روز انتخابات وجود ندارد) ، یا در 11 و 12 سپتامبر آنلاین رای دهید – در هر نقطه از هر دستگاهی با دسترسی به اینترنت.

برای رای گیری الکترونیکی ، به یک حساب کامل در پورتال mos.ru نیاز دارید. … ثبت نام برای شرکت در رأی گیری آنلاین ، در تاریخ 7 سپتامبر ساعت 20:00 پایان می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You missed

همسر عجیب دکتر دره گفته می شود حساب بانکی شرکت را “تخلیه” کرده است. us20nphbbhfpwxiyl7an / dr-dre-nicole-young “class =” ff-og-image-inserted “> ادعا شده است که Record One ، شرکتی است که توسط دکتر دره و همسر بیگانه اش نیکول یانگ تأسیس شده است ، حساب بانکی آن توسط” جوان “نابود شده است. TMZ گزارش می دهد نامه ای که وکلای دادگستری برای استودیوی ضبط Record One ، که آنها در سال 2015 با هم تاسیس کردند ، خطاب به یانگ ادعا می کند که یانگ ماه گذشته 363،571.85 دلار از حساب بانکی شرکت خارج کرده است. وكیل اد مک فرسون یک فتوکپی از چک را به نامه متصل کرد که حاوی امضای وی و مقدار دقیق مندرج در نامه است. مک فرسون در ادامه وی را به “اختلاس جنایی آشکار و غیرقابل توجیه در وجوه شرکت” متهم کرد. در و شریک دیگر شرکت Record One LLC ، لری چتمن ، خواستار آن شده اند که یانگ پول را حداکثر تا سپتامبر پس دهد. 29. در این نامه اضافه شده است كه یانگ در خارج كردن پول از حساب به ظاهر بدون هشدار به شركای دیگر ، وظایف امانتداری خود را با Record One نقض كرده است. اگر وی پول را پس ندهد ، وكلا گفتند كه آنها علیه او پرونده قضایی خواهند كرد. این خبر تنها چند روز پس از ادامه روند طلاق یانگ و دره ، با ادعای وی برای مارک های تجاری را که به طور مخفیانه در اختیار داشتند ، فقط به نام او منتقل کردند. وی گفت: “چگونه شخصی می تواند با بی اعتنایی به حقوق قانونی وی ، با همسر و همسر 24 ساله خود كه به تبدیل وی به یك شخص مشروع و مورد احترام تجارت و همچنین مادر فداكار و سخت كوش سه فرزندش با چنین بی تفاوتی و زن ستیزی رفتار می كند ، رفتار كند؟” شکایت ده صفحه ای در مورد این موضوع خوانده شده است. “این علائم تجاری ارزشمند در طول ازدواج آندره با نیکول ، که همزمان با سالها موفقیت آندره در صنعت موسیقی بود ، تشکیل شد.” برایان فریدمن ، وکیل وی ، ادعای جدید علیه خود را “درجه پایین” خواند بدلکاری روابط عمومی “به این دلیل” که وی به جرم تلاش برای تقلب از نیکول از اموال جامعه که حق آن را دارد ، مورد جلب و شکایت قرار گرفت. ” یانگ در اواخر ماه ژوئن درخواست طلاق از Dre را داد و به دنبال 2 دلار است. ماهیانه یک میلیون در حمایت همسر موقت. ثبت نام در خبرنامه پیچیده برای اخبار ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین اشتراک گذاری این داستان را نیز مشاهده کنید