سرگئی سوبیانین یک انبار واحد را برای ذخیره غرفه های تئاتر و صندوق های موزه افتتاح کرد

یک مجتمع انبار منفرد در مناطق اداری Troitsky و Novomoskovsky برای ذخیره سازی دکوراسیون و لوازم جانبی برای تئاترهای مسکو و همچنین بودجه ای برای موزه های شهر ظاهر شد.

“امیدوارم راحت باشد فضایی که در آن نه تنها می توانید انبار کنید بلکه همچنین می توانید پیشنهادهای خود را تعمیر کنید ، که این نیز مهم است ، کارگاه های ویژه ای برای این کار ایجاد شده است. “- در مراسم افتتاحیه سرگئی سوبیانین .

کار در ایجاد مجتمع انبار چندین سال به طول انجامید. تصمیم به ساخت آن پس از دیدار با شخصیت های فرهنگی در 4 اکتبر 2017 گرفته شد. با این وجود ، یادآوری سرگئی سوبیانین ، کارگردان معروف روسی ، کنستانتین استانیسلاوسکی در مورد ذخیره غرفه های تئاترهای مختلف در یک مکان بیش از 100 سال پیش صحبت کرد.

“ما در حال بازسازی ، ساخت تئاترهای جدید هستیم. به طور کلی حدود 25 ساختمان تئاتر بازسازی و بازسازی شده اند. اما مطمئناً عدم وجود چنین امکاناتی برای ذخیره سازی مدرن باعث کاهش بهره وری همه تئاترها می شود. ”
برای ساخت و ساز ، ما یک قطعه 34 هکتاری را در بزرگراه کالوگا (در نزدیکی روستای یوروو) انتخاب کردیم. امسال ساخت پنج ساختمان انبار با مساحت 44.2 هزار متر مربع به اتمام رسید

متخصصان از ساختارهای پیش ساخته غیر سرمایه ای مدرن استفاده کردند. با این حال ، این راه حل فناوری بر کیفیت ساختمان ها تأثیری نگذاشت. انبارهای جدید برای چندین دهه کار شده اند. در آنجا می توانید تقریباً با اطمینان و ایمن بتوانید مواردی از لوازم جانبی تئاتر و آثار هنری موزه را ذخیره کنید.

در آینده نزدیک ، تجهیزات ، تزئینات و وسایل مربوط به 26 تئاتر مسکو به مجموعه جدید منتقل می شوند.

“ما قبلاً هزینه زیادی صرف اجاره فضای ذخیره سازی برای دکوراسیون ، لباس می کردیم. این پولی است که می تواند برای تولیدات جدید ، برای حقوق خوانندگان استفاده شود. دندری برتمن ، مدیر و مدیر هنری تئاتر موسیقی مسکو “هلیکون-اپرا” گفت: ما غرفه ها را در انبارهای بدون استفاده ، جایی که دمای لازم وجود ندارد ، در اتاقهایی که قبلاً برای ذخیره غلات و عطرها اجاره داده می شد ، ذخیره کردیم. / blockquote>
به گفته وی ، مجموعه انبار نه تنها برای مسکو بلکه برای کل جهان بی نظیر است.

“این مجموعه فقط برای ذخیره چوب و فلز نیست – وی آثار هنری بی نظیری را که توسط اساتید منحصر به فرد ساخته شده و برای اجراهایی که ممکن است مدتی در رپرتوار نباشد ذخیره می کند ، بلکه پس از مدتی به رپرتوار باز می گردد.” / blockquote>

سه ساختمان اول این مجموعه با مساحت 22.7 هزار متر مربع برای ذخیره سازی مناظر و غرفه های 18 تئاتر مانند تئاتر مسکو برای تماشاگران جوان ، تئاتر اوپرتتا ، هلیکون-اپرا ، تئاتر درام مسکو داده شده است. به نام A.S. پوشکین ، تئاتر موسیقی آکادمیک مسکو به نام K.S. استانیسلاوسکی و Vl. I. نمیروویچ-دانچنکو ، “دانشکده بازی نوین” ، تئاتر درام “مدرن” ، تئاتر در مالایا برونایا ، مرکز درام و کارگردانی ، “گوشه پدربزرگ دوروف” ، تئاتر روی تاگانکا ، “آهنگ روسی” ، “کارگاه پیتر فومنکو” ، “هرمیتاژ” ، “اپرای جدید” ، تئاتر استودیوی اولگ تاباکوف ، Et Cetera ، تئاتر ولادیمیر مایاکوفسکی.

ساختمان چهارم با مساحت 6.4 هزار متر مربع ، تعمیرگاههای خانه و یک بلوک اداری را در اختیار شما قرار خواهد داد.

ساختمان پنجم با مساحت 15.1 هزار متر مربع توسط غرفه های تئاتر هشت مسکو اشغال می شود: تئاتر رومن ، تئاتر رومی ویکیتوک ، تئاتر درام مسکو چلووک ، تئاتر الکسی ریبنیکوف ، تئاتر موسیقی دولتی مسکو تحت به کارگردانی گنادی شیخاچف ، مرکز تئاتر مسکو “باغ گیلاس” به سرپرستی الكساندر ویلكین ، تئاتر توهم مسكو و تئاتر تنوع كودكان.

علاوه بر این ، تا پایان سال پیش بینی می شود امکانات ذخیره سازی را در اینجا جابجا کنید:

– انجمن موزه “موزه مسکو” ، شامل مجموعه ای از اتومبیل ، اقلام خانگی و صندوق “باستان شناسی” ؛

– “موزه هنر چندرسانه ای” ، شامل نمونه هایی از هنر معاصر ، مجموعه ای از عکس ها و تجهیزات نمایشگاهی.

کنستانتین بوگومولوف ، کارگردان و مدیر هنری تئاتر درام مسکو در مالایا برونایا ، مطمئن است که این مجموعه انبار نه تنها برای نگهداری از مناظر و وسایل نمایشی بلکه برای برگزاری تمرین نیز فضای کافی دارد.

“بهترین شاخص برای اهالی تئاتر این است که وقتی چنین فضای راحت ، زیبا و دنج بسیار نمایشی باشد. و می توانید استراحت کنید. در اینجا کارهای زیادی وجود دارد. وی گفت: “این در واقع یک چیز خارق العاده است.”

برای ذخیره موقت غرفه های تئاتر موبایل (به عنوان مثال ، در تورها مورد استفاده قرار می گیرد) ، یک منطقه باز با ظرفیت حداکثر 400 کانتینر در قلمرو مجموعه انبار ایجاد شده است.

“این کار هنوز یك بستر بسیار مناسب برای تور است: نیازی به سوار كردن كامیون ها به مسكو برای بارگیری نیست ، بسیار دشوار است ، آنها اینجا سوار شدند – ما به هر شهری رفتیم ، به اروپا.” دانشکده بازی مدرن. “