مقصر شناخته شد

توسط دادگاه منطقه ای تارتو برای حادثه دلخراش نیروگاه Auvere ، که منجر به مجروح شدن هشت نفر در پنج سال پیش شد ، مجرم شناخته شد ، دیمیتری تروخاچف ، مدیر پروژه سابق Eesti Energia ، بر تبرئه خود در دادگاه ایالتی اصرار کرد.

در شکایتی که به دادگاه ایالتی تقدیم شد ، وکلای تروخاچف خواستار لغو محکومیت دادگاه منطقه در 8 مه 2020 شدند و بر برائت کامل موکل خود اصرار ورزیدند. با این حال ، دادگاه ایالتی این درخواست تجدیدنظر از اعتبار را رد کرد.

در ماه مه ، همانطور که rus.err.ee نوشت ، دادگاه منطقه ای تارتو برائت تروخاچف را که به سهل انگاری متهم شده بود ، لغو کرد ، در نتیجه ، همانطور که وی اطمینان داد ، دادستانی ، پنج سال پیش در نیروگاه Auvere هشت نفر زخمی شدند.

در مارس 2019 ، دادگاه شهرستان ویرو تروچاچف را تبرئه کرد ، اما در 8 مه سال 2020 ، دادگاه منطقه ای تارتو تصمیم جدیدی صادر کرد. دادگاه تجدیدنظر با استناد به ماده ای از قانون تعزیرات ، که مسئولیت کیفری را برای صدمه جدی به سلامتی دو یا چند شخص از طریق سهل انگاری پیش بینی کرده است ، تبرئه را تبرئه کرد و دادگاه را محکوم کرد. او دادگاه Trokhachev را به حبس مشروط به مدت یک سال و نیم محکوم کرد. دادگاه همچنین به وی دستور داد تا سه قربانی 20 هزار یورو را خسارت بدهد.

پست جدید  بینش: سرریز Maardu Fuel Spill

به گفته دفتر دادستانی ، این تروخاچف است که مقصر حادثه ژانویه 2015 در سیستم حمل خاکستر است. وی پس از توقف سیستم ، کارگران را از منطقه خطر خارج نکرد. حدود 300 تن خاکستر آزاد شد ، ظرف مدت کوتاهی کل اتاق را پر کرد و زندگی و سلامتی کارگران ساختمان را به خطر انداخت.

یک اپراتور لیفتراک که در نزدیکی ساختمان کار می کرد صدای مردم را می زد که به دیوار ساختمان می کوبند ، بزرگ شده اند به درب لیفتراک کمک کنید و به کارگران مشکلی کمک کنید تا بیرون بیایند.

You missed

همسر عجیب دکتر دره گفته می شود حساب بانکی شرکت را “تخلیه” کرده است. us20nphbbhfpwxiyl7an / dr-dre-nicole-young “class =” ff-og-image-inserted “> ادعا شده است که Record One ، شرکتی است که توسط دکتر دره و همسر بیگانه اش نیکول یانگ تأسیس شده است ، حساب بانکی آن توسط” جوان “نابود شده است. TMZ گزارش می دهد نامه ای که وکلای دادگستری برای استودیوی ضبط Record One ، که آنها در سال 2015 با هم تاسیس کردند ، خطاب به یانگ ادعا می کند که یانگ ماه گذشته 363،571.85 دلار از حساب بانکی شرکت خارج کرده است. وكیل اد مک فرسون یک فتوکپی از چک را به نامه متصل کرد که حاوی امضای وی و مقدار دقیق مندرج در نامه است. مک فرسون در ادامه وی را به “اختلاس جنایی آشکار و غیرقابل توجیه در وجوه شرکت” متهم کرد. در و شریک دیگر شرکت Record One LLC ، لری چتمن ، خواستار آن شده اند که یانگ پول را حداکثر تا سپتامبر پس دهد. 29. در این نامه اضافه شده است كه یانگ در خارج كردن پول از حساب به ظاهر بدون هشدار به شركای دیگر ، وظایف امانتداری خود را با Record One نقض كرده است. اگر وی پول را پس ندهد ، وكلا گفتند كه آنها علیه او پرونده قضایی خواهند كرد. این خبر تنها چند روز پس از ادامه روند طلاق یانگ و دره ، با ادعای وی برای مارک های تجاری را که به طور مخفیانه در اختیار داشتند ، فقط به نام او منتقل کردند. وی گفت: “چگونه شخصی می تواند با بی اعتنایی به حقوق قانونی وی ، با همسر و همسر 24 ساله خود كه به تبدیل وی به یك شخص مشروع و مورد احترام تجارت و همچنین مادر فداكار و سخت كوش سه فرزندش با چنین بی تفاوتی و زن ستیزی رفتار می كند ، رفتار كند؟” شکایت ده صفحه ای در مورد این موضوع خوانده شده است. “این علائم تجاری ارزشمند در طول ازدواج آندره با نیکول ، که همزمان با سالها موفقیت آندره در صنعت موسیقی بود ، تشکیل شد.” برایان فریدمن ، وکیل وی ، ادعای جدید علیه خود را “درجه پایین” خواند بدلکاری روابط عمومی “به این دلیل” که وی به جرم تلاش برای تقلب از نیکول از اموال جامعه که حق آن را دارد ، مورد جلب و شکایت قرار گرفت. ” یانگ در اواخر ماه ژوئن درخواست طلاق از Dre را داد و به دنبال 2 دلار است. ماهیانه یک میلیون در حمایت همسر موقت. ثبت نام در خبرنامه پیچیده برای اخبار ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین اشتراک گذاری این داستان را نیز مشاهده کنید