تبدیل شود

اکنون که آخرین منطقه تاریخی تالین – کوپلی – ساخته شده و بخشی از زندگی روزمره شده است ، جستجوی مکانهای جدید و جالب در جهت دیگری ادامه دارد. یک شخص ، به ویژه یک فرد مدرن ، برای چیز جدیدی تلاش می کند و سعی می کند تا آنجا که ممکن است از بسیاری از مکان ها ، از جمله خانه خود ، الهام گرفته شود.

قبلاً ، تمام مناطق جالب توجه و مناطق شهر در مراکز بزرگ قرار داشتند ، اما اکنون باید بیشتر جستجو کنید.

Sillamäe ، که با توجه به معماری نئوکلاسیک خود ، که در دهه های 1940 و 1950 بدون هیچ گونه هزینه ای صرفه جویی نشده بود ، به مرکز توجه توجه می کند ، می تواند به مکانی تفریحی تبدیل شود که طبقه متوسط ​​خلاق برای تابستان از شهرهای بزرگ به آنجا برود.

البته ، در حال حاضر Sillamäe انتخاب آسانی نیست ، زیرا س questionsالات بیشتر از پاسخ است. علاوه بر این ، توسعه شهر اورانیوم سابق مدت زیادی طول خواهد کشید و محبوبیت آن به سرعت رشد نمی کند در مورد برخی از مناطق تالین و تارتو.

اما وقتی بیش از 20 سال می بینید که این علاقه می تواند چقدر باشد مردم به زیستگاه ها و ساختمان های مختلف تعجب نمی کنند که یک روستا ، Pärnu یا Sillamäe به عنوان محلی برای یک خانه تابستانی انتخاب شده است. علاوه بر این ، آیدا-ویروما اکنون یک تولد دوباره را تجربه می کند و از نظر معنوی با بقیه استونی ادغام می شود.

پست جدید  Stormzy باعث کاهش تصاویر متحرک برای "Heavy Is the Head" Cut "Superheroes"

به دلیل ایده دولت برای محافظت از کل مرکز Sillamäe. این به معنای نه تنها محدودیت های یک جانبه ، بلکه همچنین حمایت و بودجه برای پاکسازی ساختمان ها و بهبود محیط زندگی است.

من فکر می کنم فقط افرادی که سقف های بلند ، پنجره های قوسی ، ستون ها ، بالکن ها را دوست دارند فقط مسئله زمان است. قرنیزها ، کوچه ها و هوای دریا به Sillamäe سرازیر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *