Risto Vähi: Sillamäe می تواند به یک شهر تفریحی محبوب

تبدیل شود

اکنون که آخرین منطقه تاریخی تالین – کوپلی – ساخته شده و بخشی از زندگی روزمره شده است ، جستجوی مکانهای جدید و جالب در جهت دیگری ادامه دارد. یک شخص ، به ویژه یک فرد مدرن ، برای چیز جدیدی تلاش می کند و سعی می کند تا آنجا که ممکن است از بسیاری از مکان ها ، از جمله خانه خود ، الهام گرفته شود.

قبلاً ، تمام مناطق جالب توجه و مناطق شهر در مراکز بزرگ قرار داشتند ، اما اکنون باید بیشتر جستجو کنید.

Sillamäe ، که با توجه به معماری نئوکلاسیک خود ، که در دهه های 1940 و 1950 بدون هیچ گونه هزینه ای صرفه جویی نشده بود ، به مرکز توجه توجه می کند ، می تواند به مکانی تفریحی تبدیل شود که طبقه متوسط ​​خلاق برای تابستان از شهرهای بزرگ به آنجا برود.

البته ، در حال حاضر Sillamäe انتخاب آسانی نیست ، زیرا س questionsالات بیشتر از پاسخ است. علاوه بر این ، توسعه شهر اورانیوم سابق مدت زیادی طول خواهد کشید و محبوبیت آن به سرعت رشد نمی کند در مورد برخی از مناطق تالین و تارتو.

اما وقتی بیش از 20 سال می بینید که این علاقه می تواند چقدر باشد مردم به زیستگاه ها و ساختمان های مختلف تعجب نمی کنند که یک روستا ، Pärnu یا Sillamäe به عنوان محلی برای یک خانه تابستانی انتخاب شده است. علاوه بر این ، آیدا-ویروما اکنون یک تولد دوباره را تجربه می کند و از نظر معنوی با بقیه استونی ادغام می شود.

به دلیل ایده دولت برای محافظت از کل مرکز Sillamäe. این به معنای نه تنها محدودیت های یک جانبه ، بلکه همچنین حمایت و بودجه برای پاکسازی ساختمان ها و بهبود محیط زندگی است.

من فکر می کنم فقط افرادی که سقف های بلند ، پنجره های قوسی ، ستون ها ، بالکن ها را دوست دارند فقط مسئله زمان است. قرنیزها ، کوچه ها و هوای دریا به Sillamäe سرازیر می شود.