هندسه ساده: طراحی ایستگاه مترو Ulitsa Novatorov به تصویب رسیده است

ایستگاه مترو Novatorov از خط Kommunarskaya با تزئین قفل های تزئینی روی سقف دیواره های مسیر با استفاده از پانل های لانه زنبوری آلومینیومی با استفاده از روش ماتریس تزئین می شوند ، > سرگئی کوزنتسوف .

“سقف ایستگاه از پانل های آلومینیوم با فرمت های مختلف با سطح صیقلی ساخته خواهد شد. کیسون ها فضای صمیمی و دنج تری را در ایستگاه ایجاد می کنند ، علاوه بر این ، آنها همچنین نقش عملی دارند – آنها لامپ ها را در حفره ها پنهان می کنند. دیوارهای مسیر در قسمت فوقانی با الگوی سقف مطابقت دارند ، برخی از عناصر به رنگ نارنجی رنگ می شوند. و قسمت تحتانی کاملاً با عناصر سوراخ دار به ارتفاع 1.2 متر در همان سایه پوشانده خواهد شد. من می خواهم تأکید کنم که ایستگاه های جدید کاملاً برای جابجایی افراد با تحرک محدود سازگار خواهند بود و توسعه فعال مترو به طور کلی به چنین افرادی این امکان را می دهد که با مترو راحت سفر کنند.

دو ردیف ستون و کف با گرانیت خاکستری روشن روبرو می شوید ، پایه از گابرو دیاباز سیاه ساخته شده است.

راه حل طراحی

طراحی لابی صندوق مطابق با ایده اصلی معماری ایستگاه خواهد بود. سقف آن با صفحات آلومینیومی لانه زنبوری مثلثی تزئین خواهد شد ، صندوق با سنگ مصنوعی نارنجی روبرو خواهد شد. تمام مسیرهای مسافربری با در نظر گرفتن نیازهای افراد با تحرک محدود انجام خواهد شد.

غرفه های ورودی که از ساختارهای سبک شیشه ای و فلزی استفاده می کنند ، گرم می شوند.

پیش از این ، Moskomarkhitektura ظاهر معماری ایستگاه خیابان نواتوروف از خط بزرگ دایره را تأیید کرد. به طور خاص ، سقف ساخته شده از سه گانه در سه سایه نارنجی ، یک شعله را شبیه سازی می کند.

راه حل طراحی

ایستگاه بعدی Troitsk است. نحوه ساخت مترو در Troitsk مترو در Troitsk: رسیدن به مرکز مسکو یک و نیم برابر سریعتر خواهد بود

خط كومونارسكايا از ايستگاه حلقه مركزي مسكو كريمسكايا به Troitsk ادامه خواهد داشت و حمل و نقل ريلي سريع را براي ساكنان TyNAO فراهم مي كند. انشعاب جدید بار در بخشهای مرکزی و جنوبی خطوط Sokolnicheskaya و Kaluzhsko-Rizhskaya را کاهش می دهد و شدت ترافیک را در جاده های مجاور کاهش می دهد ، که باعث بهبود وضعیت زیست محیطی می شود.

ساخت خط Kommunarskaya در سال 2018 آغاز شد. اکنون کار در بخشهای اول از “خیابان نواتوروف” تا “کمونارکا” در حال انجام است ، راه اندازی آنها برای سال 2023 برنامه ریزی شده است.