منطقه صنعتی Verkhniye Kotly در جنوب مسکو با بازسازی مجدد

دو سایت جدید برای تأسیسات عمومی و صنعتی در قلمرو منطقه تولید شماره 33 (دیگهای بالا) ظاهر خواهد شد. این تصمیم در جلسه کمیسیون برنامه ریزی و اراضی شهر گرفته شد ، گفت: معاون شهردار مسکو برای سیاست های اقتصادی و دارایی و روابط اراضی ولادیمیر Efimov .

” این توطئه ها در منطقه ناگورنی در جنوب پایتخت واقع شده است. مساحت کل آنها 4.89 هکتار است. به عنوان بخشی از اجرای پروژه توسعه یکپارچه سرزمینها ، تقریباً 60 هزار متر مربع سازه در اینجا ظاهر می شود – یک تکنوپارک ، تولید صنعتی ، پذیرایی و امکانات ورزشی. سرمایه گذار هنوز مشخص نشده است ، اما برآورد شده برای سرمایه گذاری در پروژه حداقل 3.9 میلیارد روبل خواهد بود و انتظار می رود اثر بودجه ای در اجرای آن 285.5 میلیون روبل در سال باشد. “معاون شهردار اضافه کرد.

ولادیمیر Efimov همچنین توضیح داد که حدود یک هزار شغل در سایت های جدید ایجاد می شود

“به مدت سه سال ، مقامات شهری قلمروهای صنعتی مسکو را با مساحت تقریبی 15 هزار هکتار بررسی کرده اند. بیش از یک سوم آنها به طور بالقوه برای توسعه شهری مناسب هستند. درمجموع ، پروژه هایی برای توسعه یکپارچه سرزمینها می تواند حدود 500 هزار شغل و تقریباً سه تریلیون درآمدی در بودجه به شهر بدهد و کل سرمایه گذاری حدود هفت تریلیون روبل خواهد بود. اولین توافق نامه در روسیه برای توسعه یکپارچه سرزمین های صنعتی در ژوئیه سال جاری امضا شد. به عنوان بخشی از این پروژه ، بخشی از منطقه صنعتی Oktyabrskoye Pole دگرگون خواهد شد. ” : //www.mos.ru/dipp/structure/person/20275093/ “> الكساندر پروخوروف .

از سال 2011 ، 773 پروژه ساخت و ساز سرمایه با مساحت 23.7 میلیون در مناطق صنعتی سازمان یافته مجدد معرفی شده اند متر مربع ، که از آن:

– 300 ساختمان مسکونی با مساحت 16.1 میلیون متر مربع ؛

– 68 مرکز اجتماعی (18 مدرسه ، 26 کودکستان ، 9 مکان ورزشی ، هفت مرکز بهداشتی و هشت مرکز فرهنگی) ؛

– 29 تسهیلات صنعتی و تولیدی ؛

– 250 ساختمان برای ذخیره سازی عمومی و مسکن و خدمات عمومی؛

– 126 ساختمان برای اهداف اداری ، تجاری و خرده فروشی.

در سال 2020 ، قرار است حدود 3/85 میلیون متر مربع املاک و مستغلات در مناطق صنعتی سازمان یافته مجدد به بهره برداری برسد. حدود 1.88 میلیون نفر از آنها مسکن خواهند بود