برنامه نوسازی: ساخت خانه

در ایزمیلووی شمالی به پایان رسیده است

در شمال ایزمایلوو ، خانه ای تحت برنامه نوسازی ساخته شده است ، این خانه در خیابان کنستانتین فدین ، ​​با مالکیت 13-19 واقع شده است. رئیس اداره ساخت و ساز مسکو گفت: این ساختمان به بهره برداری رسیده است. https://www.mos.ru/ds/structure/person/19272093/؟utm_source=search&utm_term=widget”> Rafik Zagrutdinov .

خانه یکپارچه مجموعه ای از دو ساختمانهایی با تعداد طبقه متغیر که توسط یک پارکینگ یک طبقه متصل می شوند. نماها با کاشی های کلینکر روبرو هستند ، آنها جعبه هایی برای تهویه مطبوع دارند ، آلاچیق ها لعاب دار هستند.

1090 آپارتمان در ساختمان وجود دارد که 234 واحد یک اتاق ، 748 اتاق دو اتاق و 108 اتاق سه اتاق است. شش آپارتمان برای افراد با تحرک محدود مجهز شده است. آنها عرض راهروها و راهروها را افزایش دادند ، لوله کشی خاصی نصب کردند.

امکانات اجتماعی ، تجاری و فرهنگی از جمله مرکز اطلاع رسانی عمومی در طبقه همکف واقع خواهد شد. این لابی شامل سالن آسانسور ، کالسکه ، اتاق ذخیره سازی تجهیزات نظافت ، محوطه صندوق پستی است.

ورودی ساختمان ، کف لابی و لابی آسانسور بدون اختلاف ارتفاع از سطح زمین طراحی شده است. با تشکر از این ، افراد با تحرک محدود و والدین دارای کالسکه قادر به حرکت راحت خواهند بود. گروه ورودی با کاشی هایی با سطح خشن گذاشته شد ، در هر زمان از سال لغزنده نخواهد بود.

خانه مجهز به سیستم های امنیتی برای ورود به ساختمان ، نظارت ، هشدار و کنترل تخلیه در صورت آتش سوزی ، اعلام حریق و همچنین سیستم نظارت تصویری است.

منطقه مجاور محوطه سازی می شود ، زمین های ورزشی برای کودکان و مناطق تفریحی ساخته می شود. علاوه بر پارکینگ زیرزمینی ، پارکینگ ها در یک پارکینگ باز نیز مجهز می شوند و افراد با تحرک محدود می توانند در اینجا اتومبیل بگذارند.

“رافیک زاگرودینف” اضافه کرد: “در منطقه Severnoye Izmailovo ، آپارتمان های جدید توسط ساکنان 179 خانه با مساحت کل 596.63 هزار متر مربع دریافت می شود ، 16 سایت شروع به کار برای شروع اسکان مجدد انتخاب شده است.”

برنامه نوسازی در آگوست 2017 تصویب شد ، شامل 5174 خانه بود. برای اجرای برنامه ، لیستی از 454 سایت راه اندازی ایجاد شده است. 60 ساختمان قبلاً به بهره برداری رسیده است ، تقریباً 20 هزار نفر به آنها نقل مکان کرده اند.

همه چیز درباره برنامه نوسازی

درباره آپارتمان ها و خانه های تحت برنامه نوسازی

مراحل جابجایی تحت برنامه نوسازی