برنامه ای به نام Koronavilkku برای بارگیری در PlayStore و AppStore برای تلفن های Android و iOS وجود دارد ، به گفته پخش کننده فنلاندی Yle .

این برنامه اطلاعاتی را در مورد سایر افراد تلفن موجود در تلفن جمع آوری می کند. حداقل 15 دقیقه فاصله بیش از دو متر اگر یکی از این افراد ویروس کرونا تشخیص داده شود ، پس هرکسی که در سه هفته گذشته با وی ارتباط نزدیک داشته باشد ، اطلاعاتی را در این مورد از طریق تلفن خود دریافت می کند.

این برنامه بر اساس اصل ناشناس بودن کاربر است. از آنجا که نه خود برنامه و نه مقامات تصمیمات شخص در معرض خطر ابتلا را کنترل نمی کنند ، تأثیر آن تا حد زیادی به آگاهی شهروندان بستگی دارد.

برنامه مشابهی به نام ” Hoia ” از 20 آگوست در استونی راه اندازی شد. < / p>

پست جدید  آلیشیا کیز برای راه اندازی صندوق 1 میلیارد دلاری برای مشاغل تحت مالکیت سیاه 889911000110888 تیم های آلیشیا كیز با NFL فعالیت می كنند / kz9lup2jspbzxymhyhql / alicia-keys-nfl-fund "class =" ff-og-image-inserted "> آلیشیا کیز برای راه اندازی یک صندوق وقف $ 1 میلیارد دلاری متمرکز بر حمایت از مشاغل و جوامع متعلق به سیاه پوستان ، با NFL پیوسته است. مشارکت آنها همزمان است با اعلامیه ای که Keys برای مسابقات 2020 در مسابقات Kickoff NFL اجرا می کند. کیز به بیلبورد گفت که می خواهد این اعتراضات چند ماه گذشته را افزایش دهد تا آگاهی نسبت به بی عدالتی اجتماعی و نژادپرستی سیستماتیک را افزایش دهد و آن را به چیزی ملموس تر تبدیل کند. "او گفت:" ما در حال حاضر شاهد بی عدالتی های آشکاری هستیم که در اطراف ما در جریان است. " "به عنوان یک هنرمند ، همیشه به این فکر می کنم که چگونه می توانم از پلتفرم خود برای پیشبرد ارزشهای نژادی استفاده کنم. این صندوق یکی از پاسخها است و هدف ما تقویت قدرت آمریکای سیاه از طریق سرمایه گذاری در مشاغل سیاه ، سرمایه گذاران سیاه ، موسسات ، کارآفرینان ، مدارس و بانکها به روشی برای ایجاد راه حلهای پایدار. ". @ AliciaKeys صندوق 1 میلیارد دلاری را برای مشاغل سیاه راه اندازی می کند و تک آهنگ جدید خود را با عنوان "Love Loves Better Better" در # Kickoff2020 اجرا می کند! https://t.co/6P0BSiMHeh - NFL (@ NFL) 10 سپتامبر 2020 كیز معتقد است كه این تعهد اولیه كاملاً اساسی است ، اما هنوز به جایی كه باید باشیم نزدیك نمی شود ، به همین دلیل او امیدوار است كه از این صندوق به عنوان نقطه شروع استفاده كند. سایر صنایع تجاری می توانند در جهت رسیدن به هدف سهیم شوند. درگیری NFL در حالی صورت می گیرد که لیگ در پی اعتراض به سرود ملی کالین کاپرنیک به تلاش خود برای اصلاح اشتباهات خود ادامه می دهد. وی گفت: "من شخصاً متعهد به پاسخگویی شرکت ها و م institutionsسسات هستم ، و در گفتگوهای من با NFL ، آنها بار دیگر بر تعهد خود به ارزشهای نژادی تأکید کردند." "چشم انداز ثروت نسلی واقعی برای جامعه سیاه مدتهاست که به پایان رسیده است و من سپاسگزارم که هدف خود را به عنوان یک هنرمند برای پیشبرد این هدف ابراز می کنم. من عمیقا از شجاعت کالین کاپرنیک و عزمی که باید داشته باشم الهام گرفته ام. این از طریق به منظور احترام به تعهد او به عدالت اجتماعی است. " کیز همچنین آهنگ جدیدی تحت عنوان" عشق بهتر به نظر می رسد "را منتشر کرده است که می توانید در زیر گوش دهید. ثبت نام در خبرنامه پیچیده برای اخبار ، رویدادها و داستان های منحصر به فرد . داستانهای مرتبط همچنین اشتراک گذاری این داستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *