بنای یادبود ولادیمیر شوخوف در میدان تورگنوسکایا

تعمیر خواهد شد

بنای یادبود ولادیمیر شوخوف – مهندس ، معمار ، مخترع و دانشمند – در انتظار بازسازی است. این بنای تاریخی که توسط مجسمه ساز صلوات شچرباکف ساخته شده است ، در میدان تورگنف واقع شده است. این در سال 2008 نصب شد.

“ولادیمیر شوخوف یک مهندس برجسته روسی است که بیش از یک ساختار شگفت انگیز ایجاد کرده است. به عنوان مثال ، همپوشانی در ساختمان موزه هنرهای زیبای پوشکین ، مرحله فرود ایستگاه راه آهن کیفسکی ، برج معروف شوخوف و موارد دیگر. بنای یادبود شوخوف نیاز به یک بازسازی جامع دارد. ما برنامه ریزی می کنیم که متخصصان بتوانند امسال آن را شروع کنند. “رئیس بخش اداره میراث فرهنگی شهر مسکو Alexey Emelyanov .

متخصصان بنای یادبود را از خوردگی پاک می کنند ، تغییر شکل ها را اصلاح می کنند ، شکاف ها را پر می کنند ، جراحات و جراحات را از بین می برند و اتصالات پایه گرانیت را آب بندی می کنند. این کار تحت نظارت میراث شهر مسکو برگزار خواهد شد.

حفظ و مرمت بناهای تاریخی مهمترین جهت کار در این بخش است. بسیاری از بناهای تاریخی زندگی جدید را در دست می گیرند و ضمن حفظ ظاهر تاریخی پایتخت ، بناهای معماری برای استفاده های مدرن تطبیق می شوند. از سال 2011 ، تقریباً 1500 مکان میراث فرهنگی را بازسازی کرده است که 213 مورد از آنها – در سال 2019 است.