مواد شیمیایی خانگی و مواد غذایی را به طور جداگانه جدا کنید. تحویل کالا ممکن است با قیمت

دو برابر شود div>

تحویل کالاهای FMCG در روسیه ممکن است دو برابر شود. روزنامه ” Izvestia “ با پیوند نامه ای از انجمن شرکتهای تجارت اینترنتی به رئیس ارشد بهداشتی کشور آنا پوپووا .

با توجه به درخواست تجدید نظر ، این ممکن است به دلیل پیش نویس جدید الزامات بهداشتی و اپیدمیولوژیک اتفاق بیفتد. این سند توسط مرکز علمی فدرال فناوریهای پزشکی و پیشگیری برای مدیریت خطرات بهداشت عمومی تهیه شده است ، هم اکنون در Rospotrebnadzor .
مطابق الزامات جدید ، مواد شیمیایی خانگی به وسایل حمل مواد غذایی منتقل نمی شوند. بنابراین ، این دسته از کالاها باید با ماشین های مختلف به مشتریان عرضه شوند.

در حال حاضر ، مواد غذایی و غیرغذایی با هم حمل می شوند. در همین زمان ، انجمن شرکت های تجارت اینترنتی اطمینان می دهد که تماس مستقیم مواد شیمیایی و محصولات از این امر مستثنی است – کالاها توسط بسته بندی اولیه و ثانویه محافظت می شوند ، همچنین در بخش های مختلف خودرو قرار می گیرند.

روسپوتربنژاد ، با اظهار نظر درمورد اصلاحات ، به ایزوستیا توضیح داد كه حمل و نقل مشترك ، از جمله حمل و نقل دستی ، خطر آلودگی مواد غذایی با موادی وجود دارد كه می تواند باعث ایجاد حساسیت یا سمی در فرد شود. /div>
تحویل خانه در دوره انزوائی خود در بین روسها رواج یافته است.
پیش از این ، سرگئی بلیاکوف ، رئیس هیئت رئیسه انجمن شرکت های خرده فروشی (AKORT ، که بزرگترین زنجیره های خرده فروشی روسی را متحد می کند) ، به RIA Novosti گفت که تجارت روسیه با چالش هایی روبرو شده است که همه گیر کورو ویروس در بهار به صنعت ارائه می دهد و آماده برای هر سناریویی است توسعه اوضاع با COVID-19.
به گفته وی ، در صورت موج دوم شیوع تاج ویروس ، دوره جدید تقاضای عجله برای کالاها در روسیه به احتمال زیاد اتفاق نخواهد افتاد. او معتقد است که شهروندان ، در ماه مارس با عدم اطمینان به دلیل تاج ویروس روبرو شده اند ، فهمیدند که هیچ گونه خطری از کمبود مواد غذایی یا افزایش قیمت مواد منفجره وجود ندارد.