یکی از اماکن املاک شوبینز تحت برنامه ترجیحی

به حراج گذاشته خواهد شد

این شهر محل های املاک شوبینز را به حراج می گذارد. برنده می تواند آن را به مدت 49 سال تحت برنامه “1 روبل در هر 1 متر مربع” اجاره کند. معاون شهردار مسکو در سیاست های اقتصادی و روابط زمین و املاک گفت: مساحت محل های استفاده رایگان 142.2 متر مربع است. ولادیمیر افیموف / a>.

برنده حراج شهر می تواند برای مدت 49 سال محل را اجاره کند. به سرمایه گذار پنج سال فرصت داده می شود تا اسناد پروژه را تهیه کند و کارهایی را در زمینه حفظ و انطباق سایت میراث فرهنگی برای استفاده مدرن انجام دهد. پس از آن ، کارآفرین می تواند شی object را با نرخ ترجیحی اجاره – یک روبل در هر متر مربع در سال اجاره کند. ”

ساختمانها در طبقه اول ساختمان به نشانی: خیابان واقع شده است مالایا دیمیتروکا ، خانه 12 ، ساختمان 2 ، در فاصله کمی از ایستگاه مترو پوشکینسکایا.

ولادیمیر افیموف افزود که این مکان ها کاربردی رایگان دارند و برای قرار دادن یک دفتر ، یک موسسه اداری یا فرهنگی و آموزشی ، یک مرکز پذیرایی یا یک هتل کوچک مناسب هستند.

خانه دو طبقه با یک میزانسن ، که در آن محل اجاره داده می شود ، یک موضوع میراث فرهنگی با اهمیت منطقه ای است. در اواخر XIX – اوایل قرن XX ، خانه اصلی املاک شهر Shubins (IA Sytenko – AE Vladimirov) در اینجا واقع شده بود ، که طبق پروژه معماران S.M ساخته شده است. ژارووا و V.N. کارنیوا در سال 1833-1834 ، میکائیل اورلوف و عضو جنگ میهنی 1812 ، در این عمارت زندگی می کرد و الکساندر پوشکین و یوگنی باراتینسکی در آنجا اقامت داشتند.
در سال 1855-1860 ، این خانه یک مدرسه نقاشی را در خود جای داده بود که بعداً بخشی از مدرسه استروگانوف شد. امروزه این ساختمان اهداف اداری دارد و از آن به عنوان دفاتر استفاده می شود.

“یک شرکت کننده در حراج آزاد می تواند فضایی را در این ساختمان بی نظیر اجاره کند. هر شخص حقوقی یا شخصی می تواند به آن تبدیل شود ، از جمله یک کارآفرین فردی یا نماینده مشاغل کوچک و متوسط ​​، “گفت رئیس اداره سیاست رقابت مسکو ایوان شوچرباكف .

مستأجر آینده محل باید با در نظر گرفتن الزامات مندرج در ماده 47.3 قانون فدرال شماره 73-FZ از 25 ژوئن 2002 “در مورد اشیا heritage میراث فرهنگی (آثار تاریخی و فرهنگی) مردم فدراسیون روسیه” کارهایی را برای حفظ اشیا according مطابق با منطقه اشغال شده انجام دهد. p>

درخواست های شرکت در حراج تا 18 سپتامبر پذیرفته می شوند. مستاجر محل در حراج آزاد به شکل الکترونیکی در تاریخ 24 سپتامبر مشخص خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد املاک و مستغلات شهری ، لطفاً به پورتال سرمایه گذاری شهر مسکو مراجعه کنید .