محدودیت های ترافیکی به دلیل مسابقات Ironman: زمان انتظار می تواند تا 60 دقیقه باشد

در 5 و 6 سپتامبر ، تمام کاربران جاده در تالین و مناطق اطراف آن باید مراقب باشند – در رابطه با رقابت ، محدودیت پارکینگ معرفی می شود ، سازمان ترافیک و برنامه حمل و نقل عمومی تغییر می کند. عابران پیاده که از مسیرهای مسابقه عبور می کنند باید زمان کافی داشته باشند.

به گفته برگزارکنندگان ، همه افراد می توانند به خانه برسند ، اما آنها باید زمان انتظار احتمالی را در نظر بگیرند و دستورالعمل های کنترل کننده ترافیک را دنبال کنند. زمان انتظار می تواند تا 60 دقیقه باشد.

کنترل کننده های مجاز ترافیک در مسافت دوچرخه سواری و دویدن ترافیک را سازماندهی می کنند. ساکنان محلی ، وسایل نقلیه عملیاتی و وسایل نقلیه م institutionsسسات براساس تصمیم کنترل کننده های راهنمایی و رانندگی و علائم آنها مجاز خواهند بود.

توصیه می شود وسایل نقلیه را از قبل در مناطقی که در روز مسابقه امکان ترک بدون مانع وجود دارد ، به ویژه برای ساکنان مناطق ، از قبل پارک کنید. کوپلی و پالجاسار . بین ساعت 8 صبح تا 3 بعد از ظهر حداکثر تعداد ورزشکار در پیست حضور خواهند داشت ، بنابراین عبور از جاده ممکن است بیشتر طول بکشد. پس از حذف دستگاه های کنترل ترافیک ، در پایان مسافت سریعاً ترافیک باز می شود.

شنبه ، 5 سپتامبر از ساعت 6:00 تا 19:00 در ارتباط با مسافت دوچرخه سواری IRONMAN تالین خیابان های زیر تالین به دلیل تردد مسدود خواهند شد: کالارانا ، تئستوس (بخشی از مسیر پیاده و دوچرخه سواری بین کالارانا و کوپلی) ، کوپلی (بخشی بین ایستگاه تراموا Teestuse و Sirbi) ، Pelguranna ، Lahepea (مسیرهای عابر پیاده و دوچرخه سواری) ، بزرگراه Paldiski در جهت از شهر (بخشی بین Lahepea و Tähetorni) و بزرگراه Paldisko به سمت شهر (بخشی بین Tähetorni و Mõisa) ، و همچنین بخشی از مسیر پیاده و دوچرخه سواری بین Ehitaate tee و Stromka. در Kopli و در شبه جزیره Paljassaare ، اتوبوس های اضافی وارد مسیر می شوند ، که این امر حرکت موثر ساکنان محلی را تسهیل می کند.

در 5 سپتامبر ، مسافت دوچرخه سواری IRONMAN Tallinn باعث ترافیک جاده Harju – Huiru – Tabasalu – Huiru – Kiya – Väina – Viti – Väina-Jõesuu – Keila-Joa – Väina – Kiya در جاده Harju در خارج از تالین خواهد شد. – Huyru – Harku – Instituudi tee do Laagri.

مسافت دویدن خیابان های تالین زیر را در 5 سپتامبر برای کل روز می بندد: کالارانا ، کالاساداما ، ب. Pyhja (بخشی بین Kursi و Kalasadama) ، Väike-Rannavärava ، Kanuti ، Aia ، Viru ، Vana Turu ، Kuninga و Kullaseppa.

یکشنبه ، 6 سپتامبر ، مسابقه مسافت کوتاه odakoda Laagri 4: 18: 4 سازمان ترافیک را در هابرستی تغییر می دهد. از ساعت 10 تا 13 از تقاطع خیابان ترافیک بسته خواهد شد. Pikaliiva با بزرگراه Paldiski به Huyru در هر دو جهت. ترافیک در مجاورت دریاچه هارکو در خیابان های پرینتسو و پیکالیوا مختل خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت ترافیک در حین رویداد: 5151172 (تالین) یا 58559956 (شهرستان هارجو).

الگوها و نقشه های دقیق ترافیک در دسترس هستند اینجا.