فیلم های جدید در مورد پارک های پایتخت را می توانید در سکو # Moskvastoby

مشاهده کنید

نه فیلم از چرخه “پارک چیست؟” . این پروژه ای از موزه-ذخیرهگاه Tsaritsyno است ، که در آن مورخان ، مورخان هنر ، نویسندگان ، معماران و همچنین روسای موزه ها و باغ های گیاهان شرکت می کنند. آنها در مورد تاریخچه مجموعه پارک های کشورهای مختلف صحبت می کنند ، در مورد مسائل بوم شناسی و توسعه مناطق سبز در ابرشهرهای مدرن بحث می کنند. میزبان این پروژه الیزاتتا فوکینا ، مدیر کل موزه ذخیره گاه Tsaritsyno است.

در یکی از فیلم ها ، سرگئی آدونین ، مدیر موزه املاک Kuskovo ، در مورد تاریخچه منطقه سبز و همچنین معرفی جالب ترین نمایشگاه های موزه ، که دارای مجموعه ای از 50 هزار مورد است.

دکتر تاریخ هنر و رئیس دبیرخانه موسسه معماری مسکو دیمیتری شویدکوفسکی توضیح خواهد داد که چگونه یک پارک عادی از یک پارک منظره متفاوت است. نیکیتا پتروف ، متخصص فولکلور ، در مورد افسانه ها و افسانه های مرتبط با پارک ها صحبت خواهد کرد.

در ویدئویی دیگر ، آلکسی رسیوم ، مدیر باغ گیاه شناسی دانشگاه ایالتی مسکو ، Aptekarskiy Ogorod ، اهمیت حفظ و توسعه سرزمین های تاریخی را توضیح داده و چگونگی ایجاد مجموعه های مدرن باغ و پارک را توضیح می دهد.

می توانید از سخنرانی اولگ شیشکین ، نویسنده و مجری تلویزیون ، در مورد پارک آلمان ، در مورد معماری اواخر گوتیک انگلیس و چگونگی تأثیر ژئوپلیتیک قرن 19 بر شکل ظاهری باغ ها و پارک های آن زمان بیاموزید.

کنستانتین آبراموف ، مدیر کل بنیاد VTsIOM ، به شما خواهد گفت که مناطق سبز در زندگی یک کلان شهر چه نقشی دارند. Jonas Egger ، بنیانگذار اولین دفتر سوئیس در معماری منظر در روسیه Greenhance ، به شما می آموزد که چگونه تعادل بین زیبایی و پایداری در طراحی منظر را پیدا کنید.

ناتالیا سودتس ، معاون گروه آموزش محیط زیست ، Roszapovedtsentr ، توضیح خواهد داد که آموزش محیط زیست چیست و چرا مهم است. همچنین به شنوندگان گفته خواهد شد که پارک ملی با تفاوت در محل ذخیره و ذخیره طبیعت متفاوت است. معمار آنا ناسونووا و معمار منظر یوگنی روگووی به شما کمک می کنند تا درباره طراحی منظر مدرن و آموزش معماری بیشتر بدانید.

علاوه بر این ، در بستر #Moscowstoby ، می توانید در موزه رزرو چه کاری انجام دهید Tsaritsyno ، از یک تور گشت و گذار در اینترنت بازدید کنید و نمایشگاه را ارزیابی کنید “بنای یادبود. تصاویر زندگی در پایان قرن هجدهم “.

پروژه # مسکو مجموعه ای از مسیرهای جدید دوچرخه سواری را آماده کرده است < a href = "https://www.mos.ru/news/item/77467073/؟utm_source=search&utm_term=serp"> بخش جدید اختصاص داده شده به کلانشهرها در پروژه #Moskostoboy ظاهر شده است

# Moskvastoby یک پروژه آنلاین ویژه است که توسط کمیته جهانگردی پایتخت همراه با سایت های فرهنگی شهر در مارس 2020 راه اندازی شد. در سایت می توانید تورهای مجازی پیدا کنید ، به سخنرانی گوش دهید ، نمایش های تئاتری ، نمایش آشپزی ، نمایش مد را ببینید. بیش از 500 ماده ویدیویی در دسترس شهروندان است: پیاده روی های مجازی ، کلاس های استادانه ، نمایش ها. در طول کار پروژه فرهنگی #Moscowstoby ، وب سایت آن حدود یک میلیون بار بازدید شده است.