روزهای اپرای ناروا امسال

را لغو کرد

با توجه به افزایش تعداد مبتلایان به عفونت کروناویروس ، روزهای اپرای ناروا امسال برگزار نمی شود. برگزارکنندگان این جشنواره که قرار بود برای پنجمین بار برگزار شود ، قصد دارند نمایش های اعلام شده امسال را در برنامه 2021 نشان دهند.

به گفته مدیر هنری Narva Opera Opera Days Julia Savitskaya ، در حال حاضر چاره ای جز به تعویق انداختن جشنواره برای یک سال وجود ندارد. “تئاترهای دعوت شده از اسرائیل و سن پترزبورگ و تکنوازان خانه های اپرای اروپا با شرایط فعلی نمی توانند به استونی بیایند. افزایش شیوع بیماری ها در ایدا-ویروما ما را نگران سلامتی مهمانان جشنواره می کند. بنابراین ، تصمیم گرفتیم امسال روزهای اپرای ناروا را لغو کنیم.” او.

“با این حال ، اجراهای جشنواره امسال – اپرای موتزارت” ازدواج فیگارو “،” سیندرلا “ساخته روسینی ، یک شب موسیقی باروک اپرا ، یک کنسرت بزرگ به یاد گئورگ اوتس ، اجرای موسیقی کودکان” Spitfire “- ما ما قصد داریم به برنامه سال 2021 منتقل شویم. کلیه بلیط های خریداری شده برای روزهای اپرا Narva معتبر خواهد بود و سال آینده معتبر خواهد بود. ما کسانی را که مایل به خرید بلیط هستند ، بازپرداخت خواهیم کرد. “Savitskaya افزود.” کارخانه کرنهلم.