“قلعه فناوری اطلاعات من”. خط تولید Rostelecom Key چیست؟

PJSC Rostelecom محصولی جدید را برای ساکنان جمهوری به نام Rostelecom Key ارائه داد ، که طیف وسیعی از عملکردها را در طاقچه های فن آوری خانه های هوشمند ارائه می دهد. محصول YASIA چیست و مزایای آن چیست؟


به گفته یک متخصص شرکت ، Rostelecom Key اکوسیستم محصولات هوشمند است که در یک برنامه جمع آوری شده و امکان کنترل صفحه نمایش گوشی های هوشمند را از طریق ارتباطات داخلی فراهم می کند. ، سدی برای دسترسی به حیاط ، سیستم های نظارت تصویری و کنتورهای موجود در ساختمانهای آپارتمانی.

رابط هوشمند

“دستگاه ارتباطی دستگاهی است که همه ما به خوبی می شناسیم. این کاملاً وارد زندگی ما همراه با اینترنت شده است. اکنون در هر ساختمان جدید و خانه های بازار ثانویه یک رابط وجود دارد. آذرگاف خاطرنشان كرد: اما تكنولوژي ها هنوز پابرجا نيستند و راستلكوم آماده ارائه محصول جديدي است “ .

کاربران می توانند استفاده از یک لوله آنالوگ را برای فراموش کردن درهای مهمان و خانواده خود فراموش کنند. اکنون حتی نیازی به بلند شدن نیست: شخصی گوشی هوشمند را جمع می کند و معجزه ای از دنیای مدرن اتفاق می افتد – در باز می شود. یا ، شما می توانید کدهای دسترسی موقت را در یک برنامه تخصصی تولید کنید تا صاحب آنها بتواند آزادانه از ورودی یک ساختمان مسکونی وارد شود. علاوه بر این ، این محصول ضبط ویدیو را با کیفیت خوب ، از جمله در شب ، ارائه می دهد.

همچنین کارشناس این شرکت مزایایی را برای توسعه دهندگان و شرکتهای مدیریت ذکر کرده است. در مرحله اول ، هیچ هزینه ای برای نگهداری بیشتر سیستم های مخابراتی وجود ندارد ، زیرا بخش فنی کاملاً در حوزه مسئولیت PJSC Rostelecom است. در مرحله دوم ، رابط هوشمند پیشنهادی بدون ایجاد شبکه اضافی نصب می شود. و سوم ، خانه های مجهز به فناوری ها و قابلیت های مدرن جذاب ترین در بازار املاک و مستغلات هستند.

نظارت تصویری یکپارچه و موانع هوشمند

پنهانی نیست که شما در زیر دوربین های ویدئویی احساس آرامش کنید و این می تواند همه اتفاقاتی را که در اطراف خانه رخ می دهد به صورت شبانه روزی ضبط کند. رستلكوم خاطرنشان می كند كه پروژه آنها علاوه بر تیراندازی ، كاركرد تحلیلی نیز انجام می دهد. و البته ، یادداشت ها همیشه در نوک انگشتان شما خواهند بود – شما فقط باید برنامه را در تلفن هوشمند خود باز کنید.

“محصول بعدی ما یک سد هوشمند است که یک راه حل مدرن برای نظارت و کنترل دسترسی به قلمرو مجاور است. برای اتوماسیون این سرویس دو گزینه وجود دارد – باز کردن توسط پشته های مخصوص اتومبیل ، متصل به قسمت جلوی شیشه جلو اتومبیل ، و همچنین استفاده از برنامه در تلفن هوشمند “ ” ، – گفت Bain. < / p>

در حالت اول ، هنگام باز شدن اتومبیل از 4 تا 2 متر ، باز شدن سد به طور خودکار اتفاق می افتد. همه اینها به لطف یک لیبل تخصصی است. لازم به ذکر است که می تواند یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد باشد. هر یک از آنها منحصر به فرد هستند و حداکثر از دخالت در خارج محافظت می شوند. آنها بطور انحصاری برای ساکنان یک ساختمان آپارتمانی صادر می شود که از بروز بسیاری از مشکلات (پیدا کردن یک پارکینگ ، ورود افراد ناشناس و غیره) جلوگیری می کند.

روش دوم نیز مناسب است. با تشکر از او ، شما می توانید از راه دور سد را کنترل کنید تا بتوانید از سرزمین مجتمع به میهمانان ، بستگان ، پیک یا سایر خدمات خود دسترسی پیدا کنید.

تله متری ، یا در شمارنده های هوشمند ساده تر

یک پیشنهاد به همان اندازه جالب که به شما امکان می دهد داده ها را از همه متر ها به حساب شخصی کاربر انتقال دهید. یکی از تراشه ها نمایش آمار برای هر دستگاه اندازه گیری است. موافقت کنید که دانستن اینکه چه مقدار و در چه کمیتی مهم است ، در چه دوره ای از هفته یا روز بیشتر از همه به منظور تهیه تصویر روشن از هزینه ها و به حداقل رساندن آنها انجام می گیرد. به هر حال ، محاسبات توسط سیستم انجام خواهد شد.

اما ، مهمتر از همه ، عدم نیاز به بازدید از اماکن برای پرداخت هزینه خدمات شهری ضروری است. داده ها به خدمات ابری منتقل می شوند.

“این پیشنهاد همچنین برای شرکتهای مدیریت کاملاً سودمند است. جمع آوری داده ها از کلیه آپارتمان ها می تواند بطور خودکار و بدون دور زدن و انتقال آنها به سازمانهای تأمین کننده منابع انجام شود. Azargaev می گوید ، شما همچنین می توانید مصرف منابع غیر طبیعی را به سرعت شناسایی و از بین ببرید. ru / wp-content / uploads / 8DEC97F5-2CFB-4AFA-84ED-8F68DC3B00CF.jpeg “alt srcset =” https://ysia.ru/wp-content/uploads/8DEC97F5-2CFB-4AFA-84ED-8F68DC3B 10G ، https://ysia.ru/wp-content/uploads/8DEC97F5-2CFB-4AFA-84ED-8F68DC3B00CF-350×233.jpeg 350w، https://ysia.ru/wp-content/uploads/8DEC97F5-2CFB-4A- 84ED-8F68DC3B00CF-768×512.jpeg 768w، https://ysia.ru/wp-content/uploads/8DEC97F5-2CFB-4AFA-84ED-8F68DC3B00CF-750×500.jpeg 750w “size =” (حداکثر) 10w 1024px “>

چگونه Rostelecom Key را وصل کنیم؟ نمایندگان این شرکت گفتند که این پروژه طبق ترجیحات ساکنان و شرکت مدیریت در حال توسعه است. علاوه بر این ، جلسه ای با کلیه صاحبان خانه در یک ساختمان آپارتمانی برگزار می شود ، که در آن تصمیم گرفته می شود که آیا این یا آن سرویس رابط یا خیر ، برقرار شود. سپس قرارداد و مرحله نصب منعقد می شود.