coronavirus مردم را مجبور کرده است که بیشتر اوقات لباس خود را به نیازمندان ببخشند

مراکز استفاده مجدد فروشگاه های خود را در پایان ماه مارس بسته و در آغاز ماه مه مجدداً افتتاح کردند. با وجود این ، علاقه مردم به اهدای لباس های قدیمی بسیار بزرگ و در دوره تابستان حتی بیشتر شده است – در ماه ژوئن ، کمک های اهدایی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20٪ بیشتر جمع آوری شده است.

وی گفت: “ما شاهد افزایش فعالیت کسانی بودیم که وسایل خود را در اواخر ماه آوریل – اوایل اردیبهشت – در اوایل اردیبهشت تحویل می دهیم. به نظر می رسد این زمان زمانی بود که افراد در خانه بودند و زمان بررسی توالتهایشان را داشتند. آنها می توانند اشیا their خود را بیاورند و سپس ما به آنها اجازه دادیم بدون تماس این کار را انجام دهند. ” تقریباً 25٪ بیشتر از مدت مشابه سال گذشته.

به گفته مدیر اطلاعات هومانا ماری هلن کابرت ، مشتری های آنها در طول سالها با آگاهی بیشتر به طور پیوسته رشد کرده است درباره محیط زیست. “p” “من فکر می کنم این محبوبیت بیشتری پیدا می کند. کابر گفت: مردم نزدیک به این معضل زیست محیطی هستند.

با این وجود قسمت قابل توجهی از لباس و سایر منسوجات در محل دفن زباله قرار می گیرند. از سال 2025 ، اتحادیه اروپا نیاز دارد زباله های نساجی جدا از سایر زباله ها جمع آوری شود. به گفته هری مور کارشناس ارشد انستیتوی محیط زیست استکهلم ، استونی هنوز کاملاً برای این امر آماده نیست.

“مشکل اصلی این است که با این اتلاف لباس چه کار کنیم ، زیرا در اروپا فرصت های خوبی وجود ندارد ، و حتی بیشتر از این در استونی … در این راستا ، ما قطعاً امروز باید در مورد چگونگی و چه کسی این امر را سازماندهی کنیم و البته در اینجا ، انجام این کار در سطح منطقه ای ، با درگیری سیستم ها و شرکایی که امروز از کشورهای شمال اروپا و همچنین سایر کشورهای بالتیک فعالیت می کنند ، منطقی خواهد بود. “، – گفت مورا.