خدمات صمیمانه و پروژه های جدید: نحوه تغییر دفاتر اسناد من در طی 9 سال فعالیت

در 22 اوت ، مراکز کلانشهرهای خدمات عمومی نهمین سالگرد خود را جشن می گیرند. تولدت مبارک به دفاتر “اسناد من” در صفحه خود در شبکه اجتماعی “Vkontakte” سرگئی سوبیانین .

فقط امسال ، اسناد من بیش از نه میلیون بازدید کننده داشته است. گفت: آناستازیا راکووا ، معاون شهردار مسکو برای توسعه اجتماعی ، گفت: بیش از 97 درصد متقاضیانی که این نظرسنجی را گذرانده اند ، عملکرد کارمندان مراکز را مثبت ارزیابی کرده اند. .

“در 22 اوت 2011 ، اولین مرکز خدمات عمومی در مسکو افتتاح شد ، و امروز” اسناد من “نهمین سالگرد خود را جشن می گیرد. این مراکز دائما در حال توسعه هستند ، تعداد دفاتر در مسکو را افزایش می دهند ، دامنه خدمات را گسترش می دهند ، پروژه های مختلف شهری را آغاز می کنند. “اسناد من” به نقاط واقعی جاذبه تبدیل شده اند و محکم وارد زندگی روزمره شهروندان شده اند و مانع بزرگی در ارائه خدمات عمومی هستند. امسال تنها “اسناد من” تاکنون بیش از نه میلیون بازدید کننده را پذیرفته است. ما در حال ایجاد یک سرویس صمیمانه هستیم و بسیار خوشحالیم که موسکویت ها این کار را جشن می گیرند: بیش از 97 درصد متقاضیانی که این نظرسنجی را گذرانده اند – بیش از سه میلیون نفر – مانند پانل ارزیابی کیفیت در پنجره های پذیرش قرار داده اند. ”

در مراکز منطقه ای خدمات عمومی ، ساکنان پایتخت به بیش از 270 خدمات عمومی دسترسی دارند ، در دفاتر پرچمداران و کاخ خدمات عمومی در VDNKh – بیش از 280. 98 درصد از خدمات به صورت فرازمینی ارائه می شوند ، یعنی بدون مراجعه به محل ثبت نام. بیشترین خدمات مورد نیاز در میان موسکویت ها ، ارائه اطلاعات مربوط به ثبت نام مسکن ، ثبت کارت اجتماعی و ثبت نام شهروندان روسی است. بیشتر اوقات ، مردم شهر به مناطق خدمات عمومی در ولسوالی های Kuntsevo و Mozhaisky ، Yuzhnoye Butovo ، Maryino مراجعه می کردند. مراکز خدمات عمومی “اسناد من” همه روزه از 08:00 تا 20:00 ، دفاتر پرچمداران و کاخ خدمات عمومی در VDNKh – از 10:00 تا 22:00 باز است.

در فوریه ، دفتر پرچمدار سوم “اسناد من” در پایتخت افتتاح شد. در طبقه سوم مرکز خرید و سرگرمی کلمبوس در منطقه اداری جنوبی واقع شده است. در روز افتتاحیه ، “اسناد من” از راه اندازی دو سرویس مناسب برای شهروندان – اخذ گواهینامه رانندگی در روز درخواست و صدور گذرنامه برای کودکان زیر 14 سال در روز خبر داد.

“اسناد من” به طور فعال در پروژه های اجتماعی اجتماعی درگیر هستند. مراکز خدمات عمومی به توسعه پروژه های موجود و راه اندازی پروژه های جدید ادامه می دهند. به عنوان مثال ، نمایشگاه “مسکو – مراقبت از تاریخ” که به طور مشترک با گلاورخویو برگزار می شود ، در وب سایت مجموعه توسعه اجتماعی به یک قالب مجازی منتقل شده است. در خانه “ همچنین ، بایگانی آنلاین مواد جنگی اهدا شده توسط ساکنان ایجاد شد.

در آگوست 2020 ، در چارچوب پروژه Healthy Moscow ، مردم شهر چندین فرصت جدید برای حفظ سلامت و یک شیوه زندگی فعال دارند. مجتمع های تشخیصی مدرن در ده مرکز خدمات عمومی قرار دارد و متخصصان تشخیص روباتیک در سه دفتر پرچمدار مستقر هستند. بازدید کنندگان از مراکز خدمات عمومی می توانند به سرعت و به صورت رایگان تحت معاینه قرار بگیرند و نتایج را در پرونده پزشکی الکترونیکی مشاهده کنند ، آنها را از طریق نامه ارسال یا در محل چاپ کنند.

بهمراه اداره ورزش شهر مسکو ، مراکز خدمات ایالتی پروژه آخر هفته ورزشی را توسعه می دهند. این مجموعه ای از فعالیت های ورزشی رایگان در فضای باز برای افراد بالای 18 سال است. مسکونی ها می توانند تحت هدایت مربیان واجد شرایط ، قهرمانان اروپا و جهان ، مقدماتی در اسکیت ، یوگا ، پیاده روی نوردیک ، تمرین و سایر ورزشهای محبوب را به دست آورند ، همچنین تور پیاده روی ، دویدن یا دوچرخه سواری پایتخت را انجام دهند.

به طور سنتی ، مراکز خدمات عمومی روز تولد خود را به همراه ساکنان پایتخت جشن می گیرند. در تاریخ 22 تا 23 اوت ، ساکنان شهر از کارگاه های خلاقانه ، سخنرانی های مفید و یک کنسرت جشن در کاخ خدمات عمومی در VDNKh بهره مند می شوند. اطلاعات دقیق در وب سایت موجود است .