در طول روز در استونی ، 20 مورد جدید از ویروس کرونا ویروس کرونا ویروس

اضافه شد

در طول 24 ساعت گذشته 1595 آزمایش انجام شده است که 20 آزمایش مثبت بوده است ، از جمله 9 مورد مثبت ، از جمله 9 مورد در شهرستان آیدا-ویرو ، 8 مورد در شهرستان هارجو و یک مورد در لون-ویروما. در دو مورد شناسایی شده ، افراد آلوده محل سکونت ثبت شده ای در فهرست جمعیت ندارند.

از هشت آزمایش مثبت در 24 ساعت گذشته در شهرستان هارجو ، چهار مورد با فوتبالیست های Nõmme Kalju مرتبط بود. در یک مورد ، یک همسفر یک فرد بیمار قبلاً آلوده شده و در سه مورد دیگر منبع عفونت مشخص شده است.

در مجموع ، هشت کانون فعال عفونت تحت نظر باقی مانده است: سه مورد در شهرستان هارجو و پنج مورد در شهرستان ویرو.

در شهرستان هارجو علاوه بر کانون عفونت مرتبط با Nõmme Kalju ، شیوع بیماری های شهر المیسته (هشت نفر آلوده) و یک مهمانی سونا (پنج نفر آلوده) همچنان فعال است.

تحت نظارت منطقه پیجا 450 نفر در وزارت بهداشت باقی مانده اند که 85 نفر از آنها بیمار شدند.

در شهرستان ویرو ، از ده مورد اضافی در روز ، چهار مورد مربوط به زندان ویرو است (دو کارمند زندان و دو نفر که از نزدیک با کارمند در ارتباط بودند). دو مورد دیگر از روسیه آورده شده است و در سه مورد ما در مورد تماس نزدیک با افراد آلوده صحبت می کنیم. منبع عفونت در یک مورد دیگر در حال مشخص شدن است.

حدود 770 نفر تحت نظارت اداره منطقه ای آیدا از هیئت بهداشت باقی مانده اند که 106 نفر از آنها بیمار شدند. از پنج شیوع در این منطقه ، بیشترین مربوط به معدن استونی (55 نفر) است. تاکنون ، 15 پرونده با نوار Jõhvi Kelder ، 13 پرونده از انگلیس ، 8 مورد با معدن Ojamaa و 5 مورد با زندان Viru (سه کارمند زندان و دو عضو خانواده آنها) در ارتباط است. < از تاریخ 2 سپتامبر ، هشت نفر با COVID-19 در بیمارستان بستری شدند ، هیچ یک از آنها به تهویه مکانیکی احتیاج ندارند. طی 24 ساعت گذشته ، هیچ مرگی اضافه نشده است ، یک نفر از بیمارستان مرخص شده است.

میزان تجمع COVID-19 در استونی طی دو هفته گذشته به 15.7 مورد در هر 100000 نفر افزایش یافته است.