در طول روز در استونی ، 20 مورد جدید از ویروس کرونا ویروس کرونا ویروس

اضافه شد

در طول 24 ساعت گذشته 1595 آزمایش انجام شده است که 20 آزمایش مثبت بوده است ، از جمله 9 مورد مثبت ، از جمله 9 مورد در شهرستان آیدا-ویرو ، 8 مورد در شهرستان هارجو و یک مورد در لون-ویروما. در دو مورد شناسایی شده ، افراد آلوده محل سکونت ثبت شده ای در فهرست جمعیت ندارند.

از هشت آزمایش مثبت در 24 ساعت گذشته در شهرستان هارجو ، چهار مورد با فوتبالیست های Nõmme Kalju مرتبط بود. در یک مورد ، یک همسفر یک فرد بیمار قبلاً آلوده شده و در سه مورد دیگر منبع عفونت مشخص شده است.

در مجموع ، هشت کانون فعال عفونت تحت نظر باقی مانده است: سه مورد در شهرستان هارجو و پنج مورد در شهرستان ویرو.

در شهرستان هارجو علاوه بر کانون عفونت مرتبط با Nõmme Kalju ، شیوع بیماری های شهر المیسته (هشت نفر آلوده) و یک مهمانی سونا (پنج نفر آلوده) همچنان فعال است.

تحت نظارت منطقه پیجا 450 نفر در وزارت بهداشت باقی مانده اند که 85 نفر از آنها بیمار شدند.

در شهرستان ویرو ، از ده مورد اضافی در روز ، چهار مورد مربوط به زندان ویرو است (دو کارمند زندان و دو نفر که از نزدیک با کارمند در ارتباط بودند). دو مورد دیگر از روسیه آورده شده است و در سه مورد ما در مورد تماس نزدیک با افراد آلوده صحبت می کنیم. منبع عفونت در یک مورد دیگر در حال مشخص شدن است.

پست جدید  خرید و فروش اکسیژن مایع و مخزن اکسیژن مایع بصورت تخصصی و تضمینی

حدود 770 نفر تحت نظارت اداره منطقه ای آیدا از هیئت بهداشت باقی مانده اند که 106 نفر از آنها بیمار شدند. از پنج شیوع در این منطقه ، بیشترین مربوط به معدن استونی (55 نفر) است. تاکنون ، 15 پرونده با نوار Jõhvi Kelder ، 13 پرونده از انگلیس ، 8 مورد با معدن Ojamaa و 5 مورد با زندان Viru (سه کارمند زندان و دو عضو خانواده آنها) در ارتباط است. < از تاریخ 2 سپتامبر ، هشت نفر با COVID-19 در بیمارستان بستری شدند ، هیچ یک از آنها به تهویه مکانیکی احتیاج ندارند. طی 24 ساعت گذشته ، هیچ مرگی اضافه نشده است ، یک نفر از بیمارستان مرخص شده است.

میزان تجمع COVID-19 در استونی طی دو هفته گذشته به 15.7 مورد در هر 100000 نفر افزایش یافته است.