طی 24 ساعت گذشته در مسکو ، 916 نفر از COVID-19

درمان شده اند

916 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته از عفونت ویروس کرونا در پایتخت بهبود یافته اند. این امر توسط آناستازیا راکووا ، معاون توسعه اجتماعی مسکو در شهرداری گزارش شد.

بهبود یافته در مسکو همچنان افزایش می یابد. طی روز گذشته پس از انجام معالجه ، 916 بیمار دیگر بهبود یافتند. تعداد کل افراد درمان شده به 214121 نفر افزایش یافته است. “

“شما امنیت مسکو را تضمین کرده اید و تعداد زیادی از زندگی را نجات داده اید”: سرگئی سببیان به کارمندان اعطا کرد روسپوتربنادزور برای سهم خود در مبارزه با همه گیری

شهروندانی که قبلاً به بیماری COVID-19 مبتلا شده اند می توانند اهداکننده پلاسما یا داوطلب اجتماعی شوند. برای همه سوالات ، لطفاً با شماره تلفن: +7 (495) 870-45-16 (هر روز از ساعت 09:00 تا 19:00) تماس بگیرید.

برای کسانی که دارای بیمه نامه پزشکی پزشکی اجباری هستند ، آزمایش واکنش زنجیره ای پلیمراز رایگان برای کروناویروس در دسترس است. اگر به یکی از پلی کلینیک های شهر متصل هستید ، می توانید برای مطالعه در mos.ru ثبت نام کنید. علاوه بر این ، این کار را می توان در وب سایت EMIAS.INFO ، در برنامه های تلفن همراه EMIAS.INFO ، “My Moscow” ، “خدمات دولتی مسکو” انجام داد. »و از طریق کیوسک های اطلاعاتی در بیمارستان ها. اگر به درمانگاه وصل نشده اید ، باید با مراجعه به مرکز آزمون در بخشداری که در آن زندگی می کنید تماس بگیرید و سرپرست شما را برای این مراحل برنامه ریزی کند.

می توانید در مورد پیشگیری از ویروس کرونا و روشهای مبارزه با آن در پروژه ویژه mos.ru اطلاعات بیشتری کسب کنید . < / p>