در طول هفته ، حداقل تعداد موارد جدید ویروس کرونا در ماه آگوست

کشف شد

طی روز گذشته ، 695 مورد جدید COVID-19 در شهر کشف شد. این امر توسط ستاد عملیاتی کنترل و نظارت بر اوضاع ویروس کرونا در مسکو گزارش شد.

در هفته گذشته ، کل کمترین تعداد موارد جدید در ماه آگوست بود.

44.3 درصد موارد جدید مربوط به افراد 18 تا 45 سال ، 26.5 درصد – از 46 تا 65 سال ، 10.2 درصد – از 66 تا 79 سال ، 8.4 درصد – بالای 80 سال است. 10.6 درصد کودکان هستند. تمام بیماران و همچنین کسانی که با آنها در ارتباط بوده اند تحت نظارت پزشکی قرار دارند

مسکویت ها می توانند تست PCR را برای ویروس کرونا به صورت رایگان انجام دهند. برای بیمارانی که به پلی کلینیک های شهر اختصاص یافته اند ، ثبت نام در این روش در mos.ru موجود است در آنجا باید بخش “خدمات” ، زیر “سلامتی” ، خدمات “انتصاب به پزشک” ، گزینه “COVID-19 (PCR) smear” (برای بزرگسالان و کودکان) و سپس تاریخ و زمان مناسب را انتخاب کنید.

همچنین می توانید در وب سایت “EMIAS.INFO” در برنامه های تلفن همراه “EMIAS.INFO ثبت نام کنید. “،” مسکو من “،” خدمات دولتی مسکو “و از طریق کیوسک های اطلاعاتی در کلینیک های شهر. اگر دارای بیمه نامه پزشکی اجباری در مسکو هستید ، اما هیچگونه دلبستگی به پلی کلینیک شهر وجود ندارد ، پس باید در منطقه ای که در آن زندگی می کنید ، با مرکز تست تماس بگیرید و سرپرست شما را برای این روش رزرو می کند. لیست کاملی از نکات برای تجزیه و تحلیل در سایت منتشر شده است.

نتایج را می توان طی سه روز در پرونده پزشکی الکترونیکی در mos.ru و در برنامه UMIAS.INFO یافت.