ساختمان مسکونی تحت برنامه نوسازی در خیابان 13 پارکوویا در ماه اکتبر

ساخت و ساز در خیابان 13 پارکوویا ، 16a در حال اتمام است. این خانه در ماه اکتبر به بهره برداری می رسد. این را معمار ارشد مسکو ، معاون اول رئیس Moskomarkhitektura سرگئی کوزنتسوف .

“ساختمان یکپارچه یکپارچه با رنگهای آرام ساخته شده است ، در نمایهای روبرو آجرهای کلینکر ، سبدهای تهویه مطبوع برای راحتی ساکنان آینده نصب شده است. طبق این برنامه ، خانه باید در ماه اکتبر به بهره برداری برسد “، – گفت سرگئی کوزنتسف.”

در طبقه همکف فروشگاه ها ، کافه ها ، کلوپ های ورزشی و سایر امکانات اجتماعی و تجاری قرار دارد. ورودی ساکنان جداگانه از منطقه غیر مسکونی ساخته خواهد شد. چهار مورد از آنها برای افراد با تحرک محدود در نظر گرفته شده است: در اینجا عرض راهروها افزایش یافته و بعداً ارتباطات داخلی در محل نصب می شود تا با دیسپچر ارتباط برقرار شود. پارکینگ در سطح زیرزمینی ارائه شده است.

قلمرو مجاور محوطه سازی خواهد شد: آنها یک زمین بازی و یک زمین ورزشی درست می کنند ، تختخوابهای گل ، درختان و درختچه ها را می گذارند.

برنامه نوسازی در آگوست 2017 تصویب شد ، شامل 5174 خانه بود. 350 هزار خانواده مسکو – بیش از یک میلیون نفر – قادر به بهبود شرایط زندگی خود هستند. برای اجرای برنامه ، لیستی از 454 سایت پرتاب تشکیل شده است.