هزار و 393 نفر دیگر از ویروس کرونا ویروس

بهبود یافتند

1393 نفر در طی 24 ساعت گذشته از بیماری COVID-19 در مسکو درمان شده اند. این گزارش توسط آناستازیا راکووا ، معاون توسعه اجتماعی مسکو در مسکو گزارش شد.

بهبود یافته در مسکو همچنان افزایش می یابد. در طی روز گذشته پس از تحت معالجه ، 1،393 بیمار دیگر بهبود یافتند. تعداد کل افرادی که از این عفونت بهبود یافته اند به 212.301 افزایش یافته است. ”

پس از درمان ، پزشکان مطالعات ویژه ای را انجام می دهند تا تأیید کنند که بیماران هیچ بیماری ندارند. کسانی که باید تحت نظارت باقی بمانند ، مطمئناً هنگام ترخیص توصیه های مناسب را دریافت می کنند.

به شهروندانی که قبلاً COVID-19 داشته اند پیشنهاد می شود اهدا کننده پلاسما شوند. شرایط اصلی عبارتند از: سن 18 تا 55 سال ، عدم وجود بیماری های مزمن ، آزمایشات منفی برای HIV ، هپاتیت B و C. آنها همچنین می توانند به کسانی که در خانه تحت درمان هستند کمک کنند.

مسکویت های بهبود یافته که می خواهند پلاسمای خون اهدا کنند یا داوطلب اجتماعی شوند می توانند با شماره تلفن +7 (495) 870-45-16 +7 تماس بگیرند که هر روز از ساعت 09:00 تا 19:00 باز است.

کسانی که بیمه نامه پزشکی اجباری سرمایه دارند می توانند آزمایش ویروس کرونا را با واکنش زنجیره ای پلیمراز (PCR) انجام دهند. اگر به یکی از پلی کلینیک های شهر وصل هستید ، می توانید برای مطالعه در mos.ru ثبت نام کنید. در آنجا باید بخش “خدمات” ، زیرمجموعه “سلامتی” را انتخاب کنید. “، خدمات” قرار ملاقات با پزشک “، گزینه” اسمیر COVID-19 (PCR) “، و سپس – تاریخ و زمان مناسب.

همچنین می توانید در سایت “EMIAS.INFO” ، در برنامه های تلفن همراه “EMIAS.INFO” ثبت نام کنید. “،” مسکو من “،” خدمات دولتی مسکو “و از طریق کیوسک های اطلاعاتی در کلینیک های شهر. اگر به یک کلینیک متصل نیستید ، می توانید با سایت آزمایش در شهرستان محل زندگی خود تماس بگیرید و مدیر برنامه ریزی شما را برای انجام مراحل انجام می دهد.

نتایج تجزیه و تحلیل ظرف سه روز در پرونده پزشکی الکترونیکی در mos.ru و در برنامه UMIAS.INFO در دسترس خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشگیری از بیماری کورو ویروس و نحوه مبارزه با آن ، لطفاً به پروژه ویژه mos.ru مراجعه کنید . / p>