علائم راهنمایی و رانندگی در نزدیکی مدارس در پیش بینی اول سپتامبر

به روز شده است. کار سالانه در به روز رسانی علائم راهنمایی و رانندگی قبل از شروع سال تحصیلی به پایان رسیده است. امسال هشت هزار علامت دیگر “احتیاط ، فرزندان” در کنار جاده های آموزشی ، فرهنگی و تفریحی وجود دارد.

“به طور سنتی ، با آغاز سال تحصیلی جدید ، تعداد کودکان و نوجوانان در خیابان های شهر افزایش می یابد ، بنابراین هر سال قبل از اول سپتامبر ، کار برای به روزرسانی نشان های جاده ای در نزدیکی مدارس ، مهدکودک ها ، مراکز فرهنگی و تفریحی ، کتابخانه ها و مجتمع های ورزشی آغاز شده است. علاوه بر این ، در سال جاری بیش از هشت هزار نشان “احتیاط ، فرزندان” به جاده مورد استفاده قرار گرفته است. “معاون شهردار مسکو در دولت مسکو Peter Biryukov .

او توضیح داد که علائم موجود در جاده ، علائم جاده “بچه ها” را کپی می کند.

“هدف اصلی از نشانه گذاری های اضافی جاده ، هشدار دادن به رانندگان است که در این زمینه باید بیشتر مراقب باشند ، آنها باید کند شوند ، برای ظهور ناگهانی احتمالی کودک در جاده ها آماده شوند.”
علائم “احتیاط ، کودکان” به عناصر پیکربندی پیچیده اشاره دارد ، بنابراین به صورت دستی روی سطح جاده اعمال می شوند. برای این ، از پلاستیک سرد استفاده می شود. مقاوم تر از گرم است ، که می تواند در هنگام گرم شدن تغییر شکل دهد.

در مسکو ، به منظور جلوگیری از محدودیت های طولانی مدت در ترافیک در محل های کار ، در مسکو نشانه گذاری های جاده ای بطور عمده در شب اعمال می شود.