روزهای Lasnamäe در روز یکشنبه: گرافیک فوق العاده ، شهر فناوری ، سینمای آزاد و کنسرت

روزهای یکشنبه ، 30 آگوست ، روزهای Lasnamäe با گشت و گذار در شهر فنی شهر Ülemiste ، نمایش سینمای فضای باز و کنسرت نهایی در دریاچه به پایان می رسد Pae.

در ساعت 12:00 از ساختمان Suur-Sõjamäe 10a ، گشت و گذار در شهر فنی Ilemiste City آغاز می شود. این تور به زبان روسی برگزار می شود. شرکت کنندگان در این تور با تاریخچه اشیاء مهم استراتژیک شهری واقع در این قلمرو و نحوه تبدیل حوزه فناوری اطلاعات از مرکز تولید Ülemiste به “دره سیلیکون” آشنا می شوند.

در ساعت 17:00 همه افراد در ایجاد نقاشی دیواری در دیوار پست در Kalevipoja 8 گرد هم می آیند تا نتیجه کار خود را ارزیابی کنند و برداشت های خود را به اشتراک بگذارند.

ساعت 19:30 در پارک Pae در ساحل دریاچه ، کنسرت نهایی Lasnamäe Days برگزار می شود – گروه Jäääär و Stanislav Bulganin با اجرای برنامه ، و همچنین خواننده الینا نچایوا در یک دونفره با آندری بوگاچ. برای یک عصر ، شبه جزیره Lake Pae برای اولین بار به یک مرحله تابستانی تبدیل می شود. تماشاگران قادر خواهند بود در کنار ساحل بنشینند ، از آنجا که می توانند اجرای موسیقی را تماشا کنند. پس از غروب آفتاب ، آتش سوزی های رنگارنگی در پارک روشن می شود و تماشاگران می توانند از یک کنسرت در یک مکان دنج پیک نیک در زیر سوسو زدن دلربا آتش زنده لذت ببرند.

ساعت 20:30 Lasnaidea NPO شما را به نمایش مشترک فیلم “14 مورد” به کارگردانی ماریانا کات دعوت می کند. عصر سینما در هوای آزاد در باغ سبزیجات Laagna ، در حیاط در 11 وورو برگزار خواهد شد.