یک کلینیک کودکان در منطقه Savelovsky

ساخته خواهد شد “>

یک کلینیک کودکان در منطقه Savelovsky (CAO) ظاهر می شود. این بنا در آدرس: خیابان ویااتسایا ، دارایی 37-39 ساخته خواهد شد. رئیس اداره ساخت مسکو Rafik Zagrutdinov .

زیرمجموعه ها و محل ها با در نظر گرفتن نیازهای افراد با تحرک محدود به تجهیزات پزشکی و فن آوری جدید و همچنین مبلمان جدید مجهز می شوند. این پلی کلینیک مطابق با الزامات مدرن برای منطقه بندی و توزیع جریان بیمار طراحی شده است.

ساختمان چهار طبقه یک محوطه برای پزشک وظیفه ، مطب برای دریافت تست و تزریق ، مطب برای صدور گواهینامه ، مراجعه و مرخصی بیمار ، جعبه فیلتر ، یک ساختمان اداری و اداری ، یک کافه فست فود ، یک بخش خدمات پزشکی پولی ، یک بخش کودکان ، دفاتر پزشکان متخصص ، بخش توانبخشی و همچنین مناطق پرتودرمانی و تشخیصی عملکردی.

“به نمایندگی از شهردار مسکو ، برنامه ای برای ساخت موسسات پزشکی در پایتخت ادامه دارد. توسعه سیستم مراقبت های بهداشتی اولویت فعالیت های دولت مسکو است. برنامه ریزی شده است که برای بیماران و پرسنل پزشکی در آنها شرایط راحت ایجاد شود. ”

طی سه سال آینده ، ساخت 39 مرکز درمانی از جمله بیش از 20 کلینیک سرپایی در پایتخت برنامه ریزی شده است.

پست جدید  عملکرد رالف لورن و اسنپ Inc. -the-rapper "class =" ff-og-image-inserted "> به احتمال زیاد رپر پولو را جشن گرفت همکاری جدید رالف لورن با اسنپ شرکت با میزبانی یک اجرای مجازی. این کنسرت از طریق Chance و صفحات رسانه های اجتماعی مربوط به این برند در روز دوشنبه ساعت 9 شب به صورت جهانی پخش شد. ET و کنسرت از پیش ضبط شده در فروشگاه گل سرسبد Raph Lauren شیکاگو برگزار شد. رپ گفت: "موسیقی و مد برای من همیشه بهم پیوسته است. رالف لورن همیشه یکی از طراحان مورد علاقه من بوده است ، درست در کنار من برای برخی از لحظات مورد علاقه من در زندگی حرفه ای و شخصی ام." در یک بیانیه. "این کنسرت مجازی صمیمی همه بزرگترین وقایع زندگی من را به هم پیوند می دهد و به من اجازه می دهد همانطور که همیشه می خواستم درباره آنها آواز بخوانم." قطعات انحصاری برای استفاده توسط آواتارهای Bitmoji. ویژگی جدید Mix و Match Bitmoji دارای 12 ظاهر از مجموعه Ralph Lauren x Bitmoji است که به کاربران اجازه می دهد آواتارهای خود را با مارک نمادین بپوشانند. آلیس دلهانت ، مدیر ارشد دیجیتال رالف لورن گفت: "رالف لورن از آغاز این همکاری ابتکاری با اسنپ بسیار هیجان زده است." "با اعتبار قابل توجه رالف لورن به عنوان یک رهبر جهانی در فضای مد لوکس و قدرت انکار ناپذیر اسنپ و گسترش گسترده آن به یک مشتری جوان ، ما احساس می کنیم که برای کشف راه های مخل داستان داستان نام تجاری خود ، تجارت اجتماعی و تعامل با نسل جدید الهام می گیریم به روشی معتبر و قدرتمند. " در طول نمایش از نظر اجتماعی ، چانس علاقه های طرفداران پروژه های خود را اجرا کرد. شانس همچنین با انداختن پاس گل به چندین هنرمند با بیت های خاص ، مشغول کار خود بوده است. او نه تنها در آهنگ جدید Ludacris به نام "شما را یافتم" ظاهر شد ، بلکه با هنرمندانی مانند برندی ، لیل وین ، یانگ توگ و غیره نیز همکاری کرد. رپر همه این کارها را انجام داده است در حالی که هنوز آماده فصل دوم سریال Netflix's Rhythm + Flow است. ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای انتشار اخبار ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط اشتراک این داستان