هیئت بهداشتی به دنبال حدود 50 بازدید کننده از میخانه “Sonda” در کلیسای Lyuganuse

دولت شهرداری روستا روز دوشنبه پیامی منتشر کرد و از همه افرادی که در 21 آگوست در این مسافرخانه بودند درخواست کرد در اسرع وقت با هیئت بهداشت تماس بگیرند ، این نشریه گزارش داد Põhjarannik . < / p>

می توانید از طریق تلفن 5620 8485 یا پست الکترونیکی [email protected] با ما در ارتباط باشید.

به دلیل سوicion ظن در تاریخ 21 آگوست در بار “سوندا” ، مدیریت شهرداری روستایی پیامی را به درخواست هیئت بهداشت منتشر کرد. “یک ویزیتور آلوده به ویروس کرونا وجود داشت.

تا به امروز ، ویروس در دو کارگر و یک بازدید کننده از مسافرخانه شناسایی شده است و مشخص شد که منبع عفونت احتمالاً از انگلستان است ، بنابراین بخش می خواهد بقیه بازدید کنندگان مسافرخانه را آزمایش کند.

Sonda Tavern یک مکان تفریحی محبوب است که خود را به عنوان مکان مهمانی افسانه ای در شهرستان ایدا-ویرو تبلیغ می کند. عصر روز 21 آگوست ، 50-70 نفر در میخانه بودند. در 22 آگوست ، این میخانه تعطیل شدن خود را “در ارتباط با وقایع در حال انجام در شهرستان ایدا-ویرو” اعلام کرد.

در حال حاضر ، 9 نفر آلوده به ویروس کرونا در محله Lyuganuse شناسایی شده اند. آغاز کلاسها در مدرسه سوندا به مدت یک هفته به تعویق افتاد و جشنواره فولکلور در لیوگانوز که قرار بود از 29 تا 30 آگوست برگزار شود لغو شد. در تاریخ 21 آگوست ، ما از میخانه میخانه سوندا در روستای سوندا در قسمت غربی آیدا-ویروما بازدید کردیم.