Pride Yakutia: پذیرش برنامه های نامزد “سازنده”

جایزه ملی “Pride Yakutia” جمع آوری برنامه های مربوط به شرکت در نامزدی جدید – “سازنده” را آغاز می کند. ما منتظر داستان های شما در مورد کسانی هستیم که شایسته پیروزی هستند و کل جمهوری باید به آنها افتخار کند! فرم درخواست را می توان در اینجا بارگیری کنید .


صنعت ساخت و ساز یکی از پیشروان اقتصاد یاکوتیا است. هر سال بسیاری از اشیاء مهم اجتماعی در جمهوری ساخته می شوند. بنابراین ، امروز اشیاء بزرگی همچون جمهوری خواهران قلب و عروق جمهوری اسلامی در شهر یاکوتسک ، خوابگاه 200 تختخوابی برای خدمات اجتماعی ثابت برای افراد مسن و معلول در اولکمینسک و ساخت اشیاء مهم دیگر در حال انجام است. علاوه بر این ، ساخت و ساز ساختمان های آپارتمانی در منطقه ادامه دارد. در حال حاضر ، شرکت های ساختمانی جمهوری در حال ساخت 138 ساختمان مسکونی هستند.

در آستانه تعطیلات روز سازنده ، که در تاریخ 9 اوت برگزار می شود ، جایزه ملی “پراید یاکوتیا” از آغاز پذیرش درخواست ها در دسته جدید “سازنده” خبر می دهد. از کارمندان شاغل با حرفه در صنعت ساخت و ساز دعوت می شود در این نامزد شرکت کنند

برنامه باید به ایمیل gordost-yakutii ارسال شود @ mail.ru تا تاریخ 16 اوت. همه برنامه ها باید حتماً یک عکس الکترونیکی از نامزد را ضمیمه کنید (موقعیت عمودی ، با کیفیت خوب یا حتی بهتر – در وضوح تصویر 500 500 پیکسل ، حداکثر 3 قطعه). مطلوب است که تصاویر در محل کار شما گرفته شده باشد.

همه برنامه ها مستقیماً از طرف خود کاندیداها ، و همچنین از نمایندگان ، مؤسسات ، ادارات شهرداری یا سایر ساختارهای ذیصلاح پذیرفته می شوند.

مهم: متقاضیان دریافت این جایزه نمی توانند پس از شروع رأی گیری نامزدی خود را پس بگیرند.

رأی گیری برای نامزدها از 17 اوت شروع می شود و در سایت اینترنتی جوایز ملی – در صفحه سایت برگزار می شود. اینجا ، در دو مرحله: مرحله مقدماتی از 17 تا 21 اوت و فینال از 24 تا 28 اوت برگزار می شود.

در صفحه پروژه Pride of Yakutia اطلاعات بیشتری کسب کنید یا سؤالات خود را از طریق پست الکترونیکی به مربی این جایزه ، الکساندرا اسمولسکایا بنویسید: [email protected] ، در آدرس: Yakutsk ، خیابان Ordzhonikidze، 31، office. 325.


برگزار کننده این جوایز هلدینگ Sakhamedia است که شامل روزنامه های Yakutia و Yakutia Sire ، خبرگزاری YSIA.RU ، وب سایت های Edersaas.ru و Yakutia-Daily.ru است. حامیان رسمی این جایزه ، شرکت Kamelyok هستند که کارد و چنگال ملی Yakut و شرکت جواهرات Kierge را تولید می کنند. این پروژه در چارچوب سال میهن پرستی در جمهوری اجرا می شود. شریک نامزدی وزارت ساخت و ساز جمهوری یاکوتا (یاکوتیا) است.