کتابخانه شماره 63 در یوژنی مدودکوو

تعمیر می شود

در کتابخانه شماره 63 به نام I.S. درج شد. Sokolov-Mikitova در منطقه Yuzhnoye Medvedkovo مرمت و بازسازی خواهد شد. اسناد طراحی قبلاً توسط خبره دولتی مسکو تأیید شده است. این توسط آنا یاکوولوا ، رئیس بخش گزارش شده است.

این کتابخانه در اتاقی متصل به یک ساختمان مسکونی 14 طبقه واقع شده است. این بنا بر اساس یک پروژه فردی در سال 1974 ساخته شده است. در طول کار ، متخصصان لایه بالایی سقف کتابخانه ، دکوراسیون نما ، زیرزمین و ایوان را به روز می کنند. درها و پنجره ها نیز تعویض می شوند.

پنجره های آلومینیوم در کتابخانه نصب می شوند ، تخته های دامن جایگزین می شوند و دکوراسیون داخلی متناسب با هدف آنها به روز می شود. حمام برای افراد با تحرک محدود مناسب خواهد بود. در مکانهایی که ارتباطات مهندسی عبور می کند ، آنها عملیات نوسازی را انجام می دهند.

برنامه ای برای نوسازی و تعمیر کتابخانه ها در پایتخت در حال اجراست. نهادها در حال تبدیل شدن به مراکز فرهنگی کامل هستند. بنابراین ، در برنامه هایی برای نوسازی کتابخانه 3 پوند به نام N.A. Dobrolyubov در Novy Arbat ، کتابخانه شماره 143 در Yuzhny Chertanovo ، کتابخانه شماره 141 در Tsaritsyno و دیگران.