سالن ورزشی Annelinn پس از بازسازی

در تارتو افتتاح شد

تقریباً هزار دانش آموز از شهر تارتو ، که در طول سال گذشته مجبور به تحصیل در ساختمانهای مختلف پراکنده در سطح شهر شده اند ، از اول سپتامبر به یک فضای مدرسه ای کاملاً جدید برمی گردند. به گزارش “دوربین واقعی” ، آنیلن ژیمناسیون سومین مدرسه ای بود که این شهر به عنوان بخشی از برنامه نوسازی موسسات آموزشی ، آن را نوسازی کرد.

“همه این کارها در بودجه شهر انجام شده است. این مدرسه به لطف مالیات دهندگان شهر تارتو بازسازی شده است “، – گفت:” شهردار تارتو اروما کلاس. ” به گفته مدیر آن ، با گذشت زمان ، گروه ها و باشگاه های سرگرمی نه تنها برای دانش آموزان مدارس ، بلکه همچنین برای منطقه آنلنین و کل شهر افتتاح می شود.

“به محض پایان محدودیت های مربوط به ویروس کرونا ، ما برنامه هایی داریم – ساختمان خود را هم در حین درس و هم بعد از درس ، یعنی صد درصد ، به کار گیریم. “- توضیح داد مدیر مدرسه ژیمناستیک Annelinna Hiie Asser.

همه چیز در مدرسه جدید است: کتابخانه ، کمد ، کلاس درس ، سالن بدنسازی تغییرات و حتی فضای خیابان مدرسه. در عوض ، شبیه یک ساختمان دانشگاه مدرن است. حتی در اینجا یک آسانسور وجود دارد. همچنین قابل توجه است که به اصطلاح تولد یک مدرسه جدید باعث ایجاد تغییر در شیوه داخلی زندگی می شود.

“در اواسط روز مدرسه ، کلاس های مقدماتی در هوای آزاد درسی دارند – آنها تمرین های بدنی ، رقص و فقط به طبیعت می روند. Asser اضافه کرده است. ما قبلاً چنین چیزی را نداشته ایم. ” مورد بعدی که برای نوسازی می رود ، مدرسه Croonuaya است.