بیش از 215 هزار نفر قبلاً در ویروس کرونا در

پایتخت درمان شده اند

هزار و 262 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته از عفونت ویروس کرونا در پایتخت بهبود یافته اند. این امر توسط آناستازیا راکووا ، معاون توسعه اجتماعی مسکو در شهردار مسکو گزارش شد.

بهبود یافته در مسکو همچنان افزایش می یابد. طی روز گذشته پس از انجام معالجه ، 1262 بیمار دیگر بهبود یافتند. تعداد کل افرادی که از عفونت بهبود یافته اند به 215،383 نفر افزایش یافته است. “معاون شهردار گفت.

شهروندانی که قبلاً به بیماری COVID-19 مبتلا شده اند می توانند اهداکننده پلاسما یا داوطلب اجتماعی شوند. برای همه سوالات ، لطفاً با شماره تلفن: +7 (495) 870-45-16 (هر روز از ساعت 09:00 تا 19:00) تماس بگیرید.

برای کسانی که بیمه نامه سرمایه سرمایه دارند ، آزمایش رایگان واکنش زنجیره ای پلیمراز (PCR) برای ویروس کرونا در دسترس است. اگر به یکی از پلی کلینیک های شهر متصل هستید ، می توانید برای مطالعه در mos.ru ثبت نام کنید. علاوه بر این ، این کار را می توان در وب سایت EMIAS.INFO ، در برنامه های تلفن همراه EMIAS.INFO ، “My Moscow” ، “خدمات دولتی مسکو” انجام داد. »و از طریق کیوسک های اطلاعاتی در بیمارستان ها. اگر به کلینیک متصل نیستید ، باید با نقطه آزمایش در شهرستان محل زندگی خود تماس بگیرید و مدیر برنامه ریزی شما را برای انجام مراحل انجام می دهد.

در پروژه ویژه mos.ru می توانید درباره پیشگیری از ویروس کرونا و روش های مبارزه با بیماری اطلاعات بیشتری کسب کنید. < / p>

“شما امنیت مسکو را تضمین کردید و تعداد زیادی جان را نجات دادید “: سرگئی سوبیانین به کارمندان Rospotrebnadzor به دلیل مشارکت آنها در مبارزه با همه گیری اعطا کرد