روز چهارشنبه ، طرحی از پارک Tondiraba در Lasnamäe

به مردم شهر ارائه می شود

بزرگترین پارک Tondiraba در Lasnamäe ، تقریباً 23 هکتار مساحت را اشغال می کند ، قرار است در سایت باتلاقی به همین نام ایجاد شود. این پارک بخشی از راهرو به اصطلاح سبز Lasnamäe خواهد شد ، که در همان روزهای ایجاد منطقه طراحی شده بود.

هنگام ایجاد پارک ، برای حفظ اکوسیستم محلی برنامه ریزی شده است: یک جنگل و یک دریاچه کوچک ، حیوانات ، پرندگان و گیاهان که در اینجا زندگی می کنند. مناطق تفریحی فعال در اطراف جنگل قرار خواهند گرفت تا تنوع گونه های پارک را برهم نزند.

پارک تندیرابا. نویسنده: دفتر شهر تالین

چندین پارک بازی در پارک Tondiraba ساخته می شود که برخی از آنها برای کودکان معلول مناسب است. همچنین فرصتی برای ورزش در زمینه های مختلف وجود دارد: سالن بدن سازی ، برای ورزش های گروهی (بسکتبال و والیبال) و دروس فردی. علاوه بر این ، یک مسیر با مانع و زیرساخت مناسب برای دوچرخه سواران ، و همچنین زمینه هایی برای سگهای پیاده روی ایجاد می شود.

این پارک یک منطقه منحصر به فرد برای تمرین ورزش های شدید – پارک اسکیت و پیست پمپ خواهد داشت. دوچرخه سواران چندین مسیر منظره را در اختیار دارند. مسیرهایی که از طریق جنگل عبور می کنند به شما امکان می دهند مستقیماً از یک قسمت پارک به قسمت دیگر بروید. همچنین برنامه هایی برای ایجاد یک زمین یخ وجود دارد که می تواند در تابستان به سایر ورزش ها تغییر جهت دهد.

این پارک قرار است تا ابتدای سال تحصیلی آینده افتتاح شود.

در طول طرح ، معماران و طراحان شهر مفهوم را ارائه می دهند و با ظرافت های طراحی آشنا می شوند. آشنایی با طرح ، طرح س questionsال و طرح پیشنهادی برای تغییر پارک آینده امکان پذیر خواهد بود.

بحث در روز چهارشنبه 9 سپتامبر ، ساعت 6 بعد از ظهر در سرسرای سالن یخی تندیرابا انجام می شود. برای شرکت ، ثبت نام در [email protected] لازم است.