مدارس متحول در مناطق کورکینو و سوکولینایا گورا

ساخته شد

دو مدرسه ابتدایی در شمال غربی و شرق مسکو پیش از روز دانش ، 31 آگوست به بهره برداری رسیدند.

اولین ساختمان در حال تبدیل در منطقه کورکینو واقع شده است. در آدرس: خیابان Vorotynskaya ، خانه 12a ، ساختمان 1. اکنون مدرسه № 1985 است ، که برای 300 دانش آموز دبستان طراحی شده است. در صورت تغییر وضعیت جمعیتی در این منطقه ، ساختمان می تواند به همان تعداد دانش آموزان به مهد کودک تبدیل شود. گزینه دیگر یک مدرسه ابتدایی برای 200 دانش آموز و یک کودکستان برای 100 دانش آموز است.

ساختمان دوم در منطقه Sokolinaya Gora به آدرس: خیابان بوریس ژیگولنکوف ، 9 ، ساختمان 1 واقع شده است. این ساختمان برای 250 کودک – 150 دانش آموز مدرسه و 100 کودک پیش دبستانی طراحی شده است.

ساختمانهای تازه تغییر شکل یافته از نظر عملکردی طبقه بندی می شوند: کلاسهای درس با تفریح ​​برای هر کلاس در یک بلوک جداگانه گروه بندی می شوند. در صورت نیاز به تبدیل ساختمان به مهد کودک ، یک کلاس با فضای نشیمن و حمام به اتاق یک گروه تبدیل می شود. اتاق غذاخوری کودکان را برای اقامت کوتاه می پذیرد ، از اتاق اجتماعات می توان به عنوان اتاق موسیقی استفاده کرد و یک کلوپ کامپیوتر یا یک اتاق رقص در کتابخانه قرار می گیرد. دوش ها و رختکن ها در سالن بدنسازی در حال تبدیل شدن به انبار و لباسشویی است. سالن ورزشی ، بلوک پزشکی و اماکن اداری عملکرد مستقیم خود را حفظ می کنند.

ورودی های دبستان و مهد کودک ها جدا هستند. قلمرو مجاور دارای زمین های ورزشی و بازی با سوله است.

“Mosgosstroynadzor توجه ویژه ای به کیفیت کار در تأسیسات مهم اجتماعی دارد. در ساخت مدارس ترانسفورماتور در خیابان Vorotynskaya و خیابان بوریس Zhigulenkov ، بازرسی با مشارکت متخصصان مرکز تخصص ، که مجموعه ای از مطالعات آزمایشگاهی و ابزاری را انجام دادند ، انجام شد. این امکانات کاملاً مطابق با پروژه مصوب به بهره برداری رسیده است. “” رئیس هیئت مدیره Mosgosstroynadzor اولگ آنتوسنکو .