در مسکو ، نرخ رشد ویروس کرونا ویروس جدید در روز 14 درصد کمتر از یک ماه پیش است

641 مورد جدید از ویروس کرونا شناسایی شده است. با وجود افزایش آزمایشات ، تعداد موارد جدید در مسکو کم است. این موضوع در ستاد عملیاتی کنترل و نظارت بر اوضاع ویروس کرونا در مسکو گزارش شده است. میزان افزایش موارد جدید در روز 24/0 درصد است. این رقم 14.3 درصد کمتر از یک ماه قبل است.

41.9 درصد موارد جدید مربوط به افراد 18 تا 45 سال است ، 26.4 درصد – از 46 تا 65 ، 10 درصد – از 66 تا 79 سال ، 8.1 درصد – بالای 80 سال. 13.6 درصد دیگر کودکان هستند. همه بیماران و افرادی که از نزدیک با آنها در تماس هستند تحت نظارت پزشکی هستند.

شهروندان دارای بیمه نامه اجباری پزشکی مسکو می توانند تست PCR را برای ویروس کرونا به صورت رایگان انجام دهند. می توانید برای ثبت نام در این روش در پورتال mos.ru ثبت نام کنید. شما باید بخش “خدمات” ، زیر بخش “سلامت” ، خدمات “انتصاب به پزشک” ، گزینه “COVID-19 (PCR) اسمیر” (برای بزرگسالان و کودکان) و سپس – یک تاریخ و زمان مناسب را انتخاب کنید.

همچنین می توانید در پورتال EMIAS.INFO ” ، در برنامه های تلفن همراه” EMIAS.INFO “ثبت نام کنید. “،” مسکو من “،” خدمات دولتی مسکو “و از طریق کیوسک های اطلاعاتی در کلینیک های شهر. اگر دارای بیمه نامه اجباری پزشکی مسکو هستید ، اما وابسته به مرکز درمانگاه شهر نیستید ، باید با مرکز آزمون در منطقه محل زندگی خود تماس بگیرید و پس از آن مدیر برای رزرو شما را رزرو می کند. لیست کاملی از نکاتی که می توانید در آن تجزیه و تحلیل کنید ، در سایت منتشر شده است.

نتایج تحقیقات ظرف سه روز در پرونده پزشکی الکترونیکی در mos.ru و در برنامه UMIAS.INFO ظاهر خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشگیری از ویروس کرونا و روشهای کنترل بیماری ، به مراجعه کنید پروژه ویژه mos.ru .