بیش از 213 هزار نفر در اثر عفونت کروناویروس در مسکو درمان شده اند

طی 24 ساعت گذشته ، 904 نفر دیگر از بیماری COVID-19 در مسکو درمان شده اند. این موضوع توسط آناستازیا راکووا ، معاون توسعه اجتماعی مسکو در مسکو گزارش شد. .

“تعداد افرادی که در مسکو بهبود یافته اند همچنان در حال افزایش است. طی یک روز گذشته پس از انجام معالجه ، 904 بیمار دیگر بهبود یافته اند. تعداد کل افرادی که از این عفونت بهبود یافته اند به 213205 نفر افزایش یافته است. ”

پس از درمان ، پزشکان مطالعات ویژه ای را انجام می دهند تا تأیید کنند که بیماران هیچ بیماری ندارند. کسانی که باید تحت نظارت باقی بمانند ، مطمئناً هنگام ترخیص توصیه های مناسب را دریافت می کنند.

به شهروندانی که قبلاً COVID-19 داشته اند پیشنهاد می شود اهدا کننده پلاسما شوند. شرایط اصلی عبارتند از: سن 18 تا 55 سال ، عدم وجود بیماری های مزمن ، وجود آزمایشات منفی برای HIV ، هپاتیت B و C. آنها همچنین می توانند به کسانی که در خانه تحت درمان هستند کمک کنند.

مسکویت های بهبود یافته که می خواهند پلاسمای خون اهدا کنند یا داوطلب اجتماعی شوند می توانند با شماره تلفن +7 (495) 870-45-16 +7 تماس بگیرند که هر روز از ساعت 09:00 تا 19:00 باز است.

کسانی که دارای بیمه نامه پزشکی پزشکی اجباری هستند می توانند با استفاده از روش واکنش زنجیره ای پلیمراز (PCR) تحت آزمایش رایگان کروناویروس قرار بگیرند. اگر به یکی از پلی کلینیک های شهر متصل هستید ، می توانید برای مطالعه در mos.ru ثبت نام کنید. در آنجا باید بخش “خدمات” ، زیر بخش “بهداشت” ، خدمات “انتصاب به پزشک” ، گزینه “COVID-19 (PCR) اسمیر” و سپس تاریخ و زمان مناسب را انتخاب کنید.

همچنین می توانید در سایت “EMIAS.INFO” ، در برنامه های تلفن همراه “EMIAS.INFO” ثبت نام کنید. “،” مسکو من “،” خدمات دولتی مسکو “و از طریق کیوسک های اطلاعاتی در کلینیک های شهر. اگر به یک کلینیک متصل نیستید ، می توانید با سایت آزمایش در شهرستان محل زندگی خود تماس بگیرید و مدیر برنامه ریزی شما را برای انجام مراحل انجام می دهد.

نتایج تجزیه و تحلیل در پرونده پزشکی الکترونیکی در Mos.ru و برنامه UMIAS.INFO ظرف سه روز در دسترس خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشگیری و کنترل ویروس کرونا ، لطفاً به مراجعه کنید پروژه ویژه mos.ru .