مسکو کمترین تعداد موارد جدید COVID-19 را در اوت

در طول روز ، 611 مورد جدید COVID-19 در پایتخت به ثبت رسیده است ، این کمترین میزان در ماه آگوست است. چنین داده هایی توسط ستاد عملیاتی برای کنترل و نظارت بر وضعیت کروناویروس در مسکو ارائه شده است. درصد – از 66 تا 79 سال ، 3.7 درصد – بیش از 80 ، 10.5 درصد – کودکان

با وجود افزایش آزمایش ، تعداد موارد جدید COVID-19 کم است. بیماران و همچنین افراد در تماس نزدیک با آنها تحت نظارت پزشکی قرار دارند

موسکویت های متصل به پلی کلینیک های شهری می توانند به طور رایگان تست PCR را برای کروناویروس انجام دهند. می توانید در mos.ru مراحل را ثبت کنید. در سایت شما باید بخش “خدمات” ، بخش “بهداشت” ، خدمات “انتصاب پزشک” را انتخاب کنید. > ، گزینه “Swab for COVID-19 (PCR)” (برای بزرگسالان و کودکان) ، و سپس یک تاریخ و زمان مناسب مشخص کنید.

ضبط از طریق پورتال ” EMIAS.INFO “ در برنامه های تلفن همراه” EMIAS.INFO “امکان پذیر است “،” مسکو من “،” خدمات ایالتی مسکو “و از طریق کیوسک های اطلاعات در پلی کلینیک های شهر.

دو ساعت قبل از آزمایش ، توصیه می شود که نخورید و بنوشید و همچنین از مصرف سیگار خودداری کنید. به مدت 30 دقیقه ، آدامس ها را نخورید ، آب نبات ، غرغره نکنید ، از اسپری یا قطره بینی استفاده کنید.

اگر دارای بیمه نامه پزشکی اجباری در مسکو هستید ، اما به پلی کلینیک شهر وصل نیستید ، باید در منطقه ای که در آن زندگی می کنید ، با مرکز تست تماس بگیرید و سرپرست شما را برای این روش رزرو می کند. لیست کاملی از امتیازات برای تجزیه و تحلیل در سایت منتشر شده است.

نتایج در پرونده پزشکی الکترونیکی در Mos.ru و برنامه UMIAS.INFO ظرف سه روز ظاهر می شود.