روزهای Lasnamäe در بزرگترین ولسوالی تالین برگزار می شود

غرفه برقی ، که روبروی گروه های سرگرمی Lindakivi واقع شده است ، تا روز یکشنبه” با رنگ های جدید می درخشد “. به گزارش “دوربین واقعی” ، تحت هدایای هنرمندان آندری کندین و سرگئی دراگونف ، هر کسی می تواند مانند “بنکسی” احساس کند ، یک اسپری قوطی را برداشته و در فوق العاده 10 متری نقش داشته باشد.

“چند روز پیش بود. نه زیباترین نقاشی های دیواری و نقاشی هایی که قبلاً روی آنها نقاشی کرده ایم. هنر. یعنی برای الهام بخشیدن به کودکان و درگیر کردن آنها در روند “” – گفت: رئیس مرکز جوانان Lasnamäe پاول واسیلیف.

همچنین ، به عنوان بخشی از روزهای Lasnamäe ، این شنبه ، 29 اوت ، پل در سراسر لاگنا تا سبز خواهد شد. مبنای پایدار. هر ساله برنامه ریزی شده است گیاهانی که روی پل رشد می کنند تجدید شود.

“دو تخت گل در امتداد نرده های پل ، در سمت راست و در سمت چپ ظاهر می شوند. طول آنها حدود 140 متر است. و علاوه بر این ، با کمک یک هنرمند محلی ، در وسط پل گلدان. ​​ما انگورهای وحشی را در آنجا کاشته می کنیم که بعداً می توانند نرده های پل را ببندند و ما نیز آنجا را کاشت خواهیم کرد. “- – ولادیمیر سوت ، سالمند لاسامینه برنامه های خود را به اشتراک گذاشت. لاسنام برگزار کنندگان نمایش فیلم هر ساله سعی می کنند فیلم هایی از ژانرهای مختلف را به نمایش بگذارند و بینندگان را به سینمای استونی معرفی کنند. پیش از نمایش ، بینندگان قادر خواهند بود در یک میزگرد با کارشناسان و فیلمسازان شرکت کنند. در روز جمعه ، 28 اوت ، این درام نمایش داده خواهد شد.

“یک همکاری بسیار جالب بین تالین و بازیگران روسی. به عنوان مثال ، لمبیت اولفساک با بازی در فیلم” پایان یک دوره زیبا “بازی می کند. قبل از نمایش فیلم نیز مباحثی وجود خواهد داشت.” LasnaKino Maria Derlis.

آخرین فیلم یک فیلم مستند “14 مورد” است ، در مورد مشکلات یادگیری این 14 مورد از زبان استونیایی.

هر روز گشت و گذارهایی در اطراف Lasnamäe ، و در آخر هفته برگزار می شود. کنسرت ها منتظر هستند کنسرت نهایی یکشنبه در پارک پائه برگزار می شود.