کلینیک کودکان با مرکز تروما در Biryulevo Vostochny

پلی کلینیک جدید کودک برای 320 بازدید در هر شیفت در منطقه Biryulyovo Vostochnoye ظاهر می شود ، مساحت آن تقریباً نه هزار متر مربع خواهد بود. بخش های کودکان و آزمایشگاه ها ، اتاق هایی برای یک کودک سالم ، تشعشعات و تشخیص عملکرد و موارد دیگر وجود خواهد داشت. علاوه بر این ، یک مرکز اورژانس در کلینیک فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. “>

طبق گفته معمار ارشد مسکو ، معاون اول رئیس Moskomarkhitektury Sergey Kuznetsov ، نمای ساختمان با صفحات عمودی سفید تزئین شده ، ویزور و دیواره های لابی ورودی به رنگ سبز روشن تزئین خواهد شد. همچنین ، پنجره های نمای مرکزی به رنگ سبز روشن برجسته خواهد شد.

“blockquote> “سرگئی کوزنتسوف گفت:” طرح کلی رنگ مطابق با کد طراحی جدید موسسات پزشکی پایتخت است و باید برای تصویر جدید آنها – دوستانه ، آرام ، مرتب و تمیز نسبت به بیماران کار کند. ”

کد طراحی جدید – طراحی یکپارچه سبک از پیشخوان های چک ، نشانه ها ، مناطق انتظار ، دفاتر. پیمایش ، ارائه اطلاعات و رنگ فکر می شود: در کلینیک های کودکان به رنگ سبز روشن است ، در بزرگسالان فیروزه ای است. کد طراحی همچنین علائم را لمس کرد. در پلی کلینیک واقع در خیابان Lebedyanskaya ، یک آرم درخشان در یکی از نماها نمایان می شود که از دور قابل مشاهده خواهد بود. و از نزدیک ، کتیبه های روشن “پلی کلینیک من” و “مرکز تروما” ظاهر خواهند شد.

کلینیک کودکان با مرکز تروما در خیابان Lebedyanskaya ساخته می شود