پلی کلینیک جدید کودک برای 320 بازدید در هر شیفت در منطقه Biryulyovo Vostochnoye ظاهر می شود ، مساحت آن تقریباً نه هزار متر مربع خواهد بود. بخش های کودکان و آزمایشگاه ها ، اتاق هایی برای یک کودک سالم ، تشعشعات و تشخیص عملکرد و موارد دیگر وجود خواهد داشت. علاوه بر این ، یک مرکز اورژانس در کلینیک فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. “>

طبق گفته معمار ارشد مسکو ، معاون اول رئیس Moskomarkhitektury Sergey Kuznetsov ، نمای ساختمان با صفحات عمودی سفید تزئین شده ، ویزور و دیواره های لابی ورودی به رنگ سبز روشن تزئین خواهد شد. همچنین ، پنجره های نمای مرکزی به رنگ سبز روشن برجسته خواهد شد.

“blockquote> “سرگئی کوزنتسوف گفت:” طرح کلی رنگ مطابق با کد طراحی جدید موسسات پزشکی پایتخت است و باید برای تصویر جدید آنها – دوستانه ، آرام ، مرتب و تمیز نسبت به بیماران کار کند. ”

کد طراحی جدید – طراحی یکپارچه سبک از پیشخوان های چک ، نشانه ها ، مناطق انتظار ، دفاتر. پیمایش ، ارائه اطلاعات و رنگ فکر می شود: در کلینیک های کودکان به رنگ سبز روشن است ، در بزرگسالان فیروزه ای است. کد طراحی همچنین علائم را لمس کرد. در پلی کلینیک واقع در خیابان Lebedyanskaya ، یک آرم درخشان در یکی از نماها نمایان می شود که از دور قابل مشاهده خواهد بود. و از نزدیک ، کتیبه های روشن “پلی کلینیک من” و “مرکز تروما” ظاهر خواهند شد.

پست جدید  Premiere: Mogul Taps Ehmji and Javeon For Louche Funk Jam "Messed Messages"

کلینیک کودکان با مرکز تروما در خیابان Lebedyanskaya ساخته می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *