در ماه آگوست ، تعداد رکوردی از زوجین در شب

ازدواج کردند

در ماه آگوست ، حدود 60 ثبت نام مراسم شبانه در کاخ عروسی شماره 1 برگزار شد. در همان زمان ، در آخر هفته آخر تابستان ، در شب شنبه تا یکشنبه ، بیشترین تعداد مراسم ذکر شده بود. در کل ، در تاریخ 29 و 30 آگوست ، حدود 80 زوج در دفتر ثبت Griboyedov ازدواج کردند ، از جمله 17 نفر که شبانه این کار را انجام می دادند.

کاخ عروسی شماره 1 از 21 دسامبر به حالت جدیدی روی آورد. از ساعت 09:00 شنبه تا 18:00 یکشنبه باز است. چنین برنامه ای به زوج های دیگر اجازه می داد ازدواج خود را در دفتر ثبت افسانه ای گریبویدوف ثبت کنند. علاوه بر این ، مکان های عروسی بیشتری در آخر هفته به طور سنتی محبوب ترین در دسترس قرار گرفته است.

می توانید از طریق یک پورتال خدمات عمومی و یا حضوری در اداره ثبت درخواست ازدواج را ثبت کنید. همچنین باید هزینه دولت – 350 روبل – را پرداخت کنید.

واقعیت مجازی: مهمانان اداره ثبت اسناد خود را به عنوان میزبان عروسی امتحان می کنند در کدام پارک های مسکو می توانید ازدواج کنید و تعطیلات را جشن بگیرید

پیش از این در پورتال یکپارچه خدمات عمومی قوانین ارسال درخواست الکترونیکی برای ثبت ازدواج به روز شده بود. اکنون ، در لیست مکان های برگزاری مراسم در مسکو ، به همراه دفاتر ثبت احوال و کاخ های عروسی ، مکان های جدیدی نمایش داده می شود که از ماه مه سال گذشته به روی دامادان تازه ازدواج کرده است.

امروز می توانید در 31 مکان غیر معمول در پایتخت ازدواج کنید. از این جمله می توان به املاک قدیمی ، موزه های شهر ، یک تئاتر و حتی یک هیپودروم اشاره کرد. علاوه بر این ، مراسم در برج های مرکز تجاری شهر مسکو ، سیاره مسکو ، مسکواریوم و ورزشگاه لوژنیکی برگزار می شود.