در ماه آگوست ، تعداد رکوردی از زوجین در شب

ازدواج کردند

در ماه آگوست ، حدود 60 ثبت نام مراسم شبانه در کاخ عروسی شماره 1 برگزار شد. در همان زمان ، در آخر هفته آخر تابستان ، در شب شنبه تا یکشنبه ، بیشترین تعداد مراسم ذکر شده بود. در کل ، در تاریخ 29 و 30 آگوست ، حدود 80 زوج در دفتر ثبت Griboyedov ازدواج کردند ، از جمله 17 نفر که شبانه این کار را انجام می دادند.

کاخ عروسی شماره 1 از 21 دسامبر به حالت جدیدی روی آورد. از ساعت 09:00 شنبه تا 18:00 یکشنبه باز است. چنین برنامه ای به زوج های دیگر اجازه می داد ازدواج خود را در دفتر ثبت افسانه ای گریبویدوف ثبت کنند. علاوه بر این ، مکان های عروسی بیشتری در آخر هفته به طور سنتی محبوب ترین در دسترس قرار گرفته است.

می توانید از طریق یک پورتال خدمات عمومی و یا حضوری در اداره ثبت درخواست ازدواج را ثبت کنید. همچنین باید هزینه دولت – 350 روبل – را پرداخت کنید.

واقعیت مجازی: مهمانان اداره ثبت اسناد خود را به عنوان میزبان عروسی امتحان می کنند در کدام پارک های مسکو می توانید ازدواج کنید و تعطیلات را جشن بگیرید

پیش از این در پورتال یکپارچه خدمات عمومی قوانین ارسال درخواست الکترونیکی برای ثبت ازدواج به روز شده بود. اکنون ، در لیست مکان های برگزاری مراسم در مسکو ، به همراه دفاتر ثبت احوال و کاخ های عروسی ، مکان های جدیدی نمایش داده می شود که از ماه مه سال گذشته به روی دامادان تازه ازدواج کرده است.

پست جدید  Premiere: خواننده و ترانه سرا در حال ظهور ، Rosie Frater-Taylor Balances Folk and Jazz برای "Better Days"

امروز می توانید در 31 مکان غیر معمول در پایتخت ازدواج کنید. از این جمله می توان به املاک قدیمی ، موزه های شهر ، یک تئاتر و حتی یک هیپودروم اشاره کرد. علاوه بر این ، مراسم در برج های مرکز تجاری شهر مسکو ، سیاره مسکو ، مسکواریوم و ورزشگاه لوژنیکی برگزار می شود.