“شما امنیت مسکو را تضمین کردید و تعداد زیادی از انسانها را نجات دادید”: سرگئی سوبیانین به کارمندان Rospotrebnadzor به دلیل مشارکت آنها در مبارزه با بیماری همه گیر جایزه داد

سرگئی سوبیانین جوایزی را به 45 كارمند خدمات فدرال نظارت بر حمایت از حقوق مصرف كننده و رفاه انسان اهدا كرد ( Rospotrebnadzor ) در شهر مسکو که بیشترین سهم شخصی را در مبارزه با شیوع عفونت جدید کرونا ویروس داشته است.

“با اقدامات خود ، شما امنیت مسکو را تضمین می کنید و تعداد زیادی از زندگی را نجات داده اید. تمام تصمیماتی که در مسکو گرفته شد توافق ، توافق و مشترکاً با شما اتخاذ شد. و این سرعت ، شاید ، گاهی اوقات ، به نظر می رسید که سختگیری بیش از حد این تصمیمات ناشی از زندگی واقعی است. هیچکدام از این تصمیمات بدون توصیه شما اتخاذ نشده است. ”

شهردار مسکو از کارمندان روسپوتربرنادورور بخاطر کار خود تشکر کرد و خاطرنشان کرد: در سخت ترین دوره مرتبط با همه گیر کروناویروس ، آنها در خط مقدم بودند: در فرودگاه ها ، ایستگاه های قطار ، در شرکت ها ، در موسسات پزشکی و کار مستقیم با بیماران.

“وظیفه Rospotrebnadzor مجازات نیست ، بلکه محافظت است. برای محافظت از ساکنان مسکو ، زندگی عادی ما که به لطف تلاش های شما ، علی رغم همه گیری همه گیر ، به حالت عادی بازگشت. “سرگئی سوبیانین اضافه کرد.

النا آندریوا ، رئیس بخش Rospotrebnadzor برای شهر مسکو ، نشان تمایز “برای خدمات به مسکو” را دریافت کرد. به گفته وی ، روسپوتربنادورز در کار تیمی کلیه ادارات شهر نقش داشته است. وی گفت: “به محض تشخیص اولین مورد عفونت کورون ویروس در 29 فوریه و مشخص شد که چه چیزی آغاز شده است ، همه می دانستند که چه کار کنند. یعنی هیچ سردرگمی وجود نداشت ، مقر ایجاد شد. شما گفتید که این دفتر شبانه روز کار خواهد کرد ، ما گفتیم “بله” ، و همه فهمیدند که ما گزینه دیگری نداریم. همراه پزشکان مجبور شدیم در بیمارستانها تختخواب ببندیم ، معمولاً در بیمارستانهای بالینی ، کارمندان نمی فهمیدند بیمارستان های بیماری های عفونی چیست ، تهیه نسخه های آنجا غیرممکن است ، مجبور بودیم به آنجا برویم ، توضیح دهیم ، نشان دهیم ، کمک کنیم. و در واقع ، این کل عملکرد در طول این شش ماه بود ، وقتی ما بیرون رفتیم و ناظران را با وزارت تأمین اجتماعی مستقر کردیم ، وقتی تصمیم گرفتیم با شما تصمیم بگیریم که اقدامات محدودکننده ای اعمال شود. ”

به 17 نفر از کارمندان گواهی افتخار دولت مسکو اعطا شد ، از 83 نفر از شهردار مسکو قدردانی شد.

سرگئی سوبیانین همچنین خاطرنشان كرد كه به لطف تلاش پرسنل مدیریت ، مدارس از اول سپتامبر به طور عادی فعالیت خود را آغاز می كنند.

“از کار شما بسیار سپاسگزارم! در جمع خود از همه کارمندان روسپوتربنادورز و ارگانهای ارضی و خدمات فدرال ، که همچنین از منافع امنیتی ساکنان مسکو محافظت می کردند ، سپاسگزارم. ”

پزشکان بهداشتی و سایر متخصصان اداره راسپوتربرنادورز برای شهر مسکو نقش مهمی در مقابله با عفونت کروناویروس جدید ایفا کرده اند.

از فوریه سال 2020 ، کارمندان این بخش تقریباً بطور شبانه روزی کار می کنند ، با یک شب اقامت در محل کار ، بدون روز مرخصی ، تعطیلات و روزهای تعطیل.

با توجه به خطر واقعی ابتلا به عفونت هنگام کار در شیوع بیماری ، بسیاری از کارمندان بستگان خود را به دهکده های خود می فرستند و آنها را برای چند ماه نمی دیدند. برخی از متخصصان برای جلوگیری از تماس با سالمندان و اعضای خانواده بیمار که با آنها زندگی می کنند مجبور شدند به محل اسکان اجاره ای بروند.

از روزهای نخست عارضه بیماری اپیدمیولوژیک ، اداره روسپوتبرنادورز برای شهر مسکو سازمان نظارت و بطور شبانه روزی بر وضعیت اپیدمیولوژیک انجام داده و انجام داده است. داده های مانیتورینگ منبع اصلی اطلاعات کامل و قابل اعتماد در مورد وضعیت انتشار COVID-19 است.

به منظور جلوگیری از شیوع عفونت ، کارمندان این اداره کنترل بهداشتی و قرنطینه شبانه روزی را در فرودگاه ونووکوو ترتیب دادند. آنها به مدت هفت ماه سال 2020 ، 3256 هواپیما را با 453 779 مسافر در هواپیما مورد بازرسی قرار دادند

همراه با وزارت بهداشت مسکو ، متخصصان مواد زیستی را برای آزمایش COVID-19 از بیش از سه هزار مسافر و خدمه پروازهای صادراتی جمع آوری کردند.

کارمندان Rospotrebnadzor مستقیماً در پروفایل مجدد 76 موسسه پزشکی در مسکو برای بیمارستان های بیماری های عفونی برای دریافت بیماران مبتلا به COVID-19 ، و همچنین در سازماندهی رصدگران شرکت کردند.

در محل سکونت یا اقامت شهروندان بیمار در ورودی ها ، آسانسورها و سایر اماکن عمومی ، ضد عفونی در 208 هزار آدرس برگزار شد.

در روزهای ابتدایی همه گیر ، الگوریتم برای تشخیص آزمایشگاه تأیید شد و سه آزمایشگاه مشخص شد که در آنجا تحقیقات برای تعیین کوراو ویروس جدید انجام شده است: مرکز بهداشت و اپیدمیولوژی در مسکو ، مرکز کنترل طاعون Rospotrebnadzor ، پژوهشگاه مرکزی اپیدمیولوژی

اکنون در مسکو ، 51 آزمایشگاه با استفاده از روش واکنش زنجیره ای پلیمراز ، آزمایش های آزمایشگاهی را برای COVID-19 انجام داده اند ، تعداد کل مطالعات از شش میلیون فراتر رفته است. حجم بی سابقه آزمایش باعث شده است که به موقع تعداد قابل توجهی از موارد ، از جمله مواردی که دارای شکل بدون علامت هستند شناسایی شود ، و از این طریق گسترش عفونت را به میزان قابل توجهی کاهش داده و مراقبت های لازم پزشکی را برای بیمارانی فراهم کند.

محدود به نظارت رسمی پیروی از محدودیت های ضد بیماری همه گیر نیست ، کارکنان بخش Rospotrebnadzor یک کار عالی در زمینه آموزش کارمندان بنگاهها و سازمانها در قوانین ایمنی اپیدمیولوژیک انجام داده اند. برای این منظور ، هزاران نسخه و مواد آموزشی صادر شده است. بخش عمده ای از کار های ارتباطی مستقیماً در ارتباطات شخصی با کارمندانشان در شرکت ها انجام می گرفت.

اکنون بخش روسپوتربنادورز برای شهر مسکو با حفظ ثبات به دست آمده در بروز COVID-19 روبرو است. کارمندان این بخش بر رعایت الزامات ضد اپیدمی نظارت می کنند ، در آماده سازی برای واکسیناسیون در برابر آنفولانزا و بعداً در برابر عفونت کرو ویروسی جدید شرکت می کنند.