واقعیت مجازی: مهمانان اداره ثبت اسناد خود را به عنوان میزبان عروسی

از اول سپتامبر ، عینک های VR در دفاتر ثبت احوال پایتخت برای همه در دسترس خواهد بود. همه می توانند خود را به عنوان میزبان مراسم عروسی امتحان کنند.

“از اول سپتامبر تا 4 سپتامبر ، ما یک هفته دانش را در دفاتر ثبت احوال مسکو راه اندازی می کنیم. در این مدت ، در هشت بخش دفتر ثبت احوال ، می توانید داستان های تعاملی را در عینک های VR طی کنید تا درک کنید چه ویژگی هایی برای مجری مراسم عروسی لازم است. با استفاده از ویدئوی تعاملی ، می توانید با خیال راحت رفتارهای مختلف را آزمایش کنید و نتایج انتخاب را مقایسه کنید. به این ترتیب بازدیدکنندگان می توانند در مورد ویژگی ها و ظرافت های کار کارمندان اداره ثبت احوال بیشتر بدانند. “- گفت: سرویس مطبوعاتی دفتر ثبت احوال مسکو.

در هر بخش از دفتر ثبت اسناد متخصصانی از مرکز VR دانشگاه دولت مسکو وجود خواهد داشت ، که به شما جزئیات نحوه استفاده از شبیه ساز و پاسخگویی به تمام سوالات شما را می گویند.

توطئه ها در واقعیت مجازی به گونه ای ترتیب داده شده اند که بازدید کننده را تا حد ممکن در نقش ارائه دهنده غوطه ور کند. او با کمک فناوری واقعیت مجازی خود را در تالار عروسی می بیند ، جایی که معمول ترین شرایط استرس زا که می توانند در هنگام مراسم به وجود بیایند بازی می شود. به عنوان مثال ، اگر داماد به شوخی به س mainال اصلی پاسخ داد: “نه ، قلب من نمی تواند نه بگوید” ، در واقعیت مجازی چندین گزینه برای اقدامات بعدی وجود دارد: از آنجا که جواب منفی داده شده است ، هدایت مراسم را ادامه دهید ، دوباره س askال کنید یا مراسم را متوقف کنید.

جالب ترین چیز بعد از انتخاب عملی شروع می شود ، به خصوص اگر کاربر اشتباه کرده باشد. بازیگران این ویدیو که با عینک VR نشان داده می شوند ، واقعاً رسوایی و خشم را بازی می کنند ، پس از آن فرد دقیقاً به خاطر می آورد که چرا این یا آن پاسخ نادرست است.

همه 13 صحنه تعاملی شبیه ساز VR از دانشگاه دولت مسکو از 1 تا 4 سپتامبر در دفتر ثبت مسکو در دسترس همه قرار خواهد گرفت.

در روز سه شنبه ، 1 سپتامبر ، می توانید خود را در نقش مجری در بخش های Shipilovsky و Meshchansky در دفتر ثبت امتحان کنید. در تاریخ 2 سپتامبر ، از 10:00 تا 13:00 ، کلاه ایمنی VR در دفاتر ثبت نام Tver و Gagarin در دسترس است. می توان در تاریخ 3 سپتامبر به طور همزمان از تاریخ 3 سپتامبر در بخش کوتوتوف و کاخ عروسی در VDNKh و همچنین در تاریخ 4 سپتامبر در کاخ عروسی شماره 5 و اداره ثبت احوال پرووفسکی داستان های تعاملی را طی کرد.

هر یک از شرایط ارائه شده توسط رهبران تشریفات در کلاس طبق برنامه “سازماندهی و برگزاری مراسم در دفتر ثبت مسکو” کاملاً مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

اداره ثبت احوال ، همراه با دانشگاه دولت مسکو ، برنامه ای آموزشی با استفاده از عناصر واقعیت مجازی برای کارمندان اداره ثبت که تشریفات عروسی را برگزار می کنند ، ایجاد کرده اند. در کل بیش از 200 نفر باید دوره را بگذرانند که یک چهارم آنها قبلاً با موفقیت دوره خود را به پایان رسانده اند.

در حال حاضر دفاتر ثبت احوال پایتخت طبق معمول بدون قرار ملاقات کار می کنند. برای ثبت ازدواج می توانید به صورت حضوری در اداره ثبت احوال و همچنین از طریق درگاه خدمات عمومی اقدام کنید. وظیفه دولت ثابت است – 350 روبل.

برای مراسم های بزرگداشت سالگرد زندگی زناشویی یا مراسم نامگذاری که بطور رایگان برگزار می شود ، باید از قبل در اداره ثبت نام کنید.