میزبان “چه؟ کجا؟ کی؟” در ETV +: این برنامه واقعاً در مورد سؤالها و پاسخ های

مجری فقط بعد از پخش بازی نهایی در تلویزیون معرفی می شود. نسخه روسی این برنامه 45 سال است که روی پرده ها می رود. چرا هنوز هم تقاضا ، جالب ، پرطرفدار است؟

“هنوز این برنامه دقیقاً در مورد سؤالها و پاسخ ها نیست. این برنامه در درجه اول مربوط به افراد ، درمورد متخصصان ، بینندگان تلویزیون ، درباره مجریین است. سؤالات ، از منظر اینکه امروزه مردم به چه چیزی علاقه دارند ، چه چیزی می خواهند بدانند. بنابراین ، فکر می کنم موضوع زمان باشد. به موقع و در افراد. این برنامه چنین آینه ای است – منعکس کننده آنچه اکنون در جامعه اتفاق می افتد است. ” ، – میزبان نسخه استونیایی گفت: “چی؟ کجا؟ کی؟” در برنامه ” صبح خوب! ” در رادیو 4 .

مجری حضور در تیم ها چقدر است؟ آیا مجاز است روابط گرم با شرکت کنندگان در بازی برقرار شود؟

“می دانید ، من فقط در مورد خودم می گویم ، زیرا هر میزبان ، احتمالاً مشخصات خاص خود را دارد. از یک طرف ، من کاملاً از همه تیم ها دور هستم ، پس من هیچکدام را شخصاً نمی شناسم ، با هیچکدام از آنها ارتباط برقرار نمی کنم از طرف دیگر ، آنها نسبت به بسیاری از نزدیکانم به من بسیار نزدیک هستند.در طول آماده سازی برای بازی ها ، زندگی نامه هر یک از آنها را مطالعه می کنم و به این فکر می کنم که با آنها چیست. شما می توانید در مورد روانشناسی او صحبت کنید ، چه س questionsالاتی می تواند پاسخ دهد. و آماده شدن برای همه بازی ها ، من به عکس های آنها نگاه می کنم و شروع می کنم به طور تصادفی آنها را در خیابان می بینم ، می چرخم – آیا این بازیکن آن تیم است؟ و ، البته ، وقتی که من میزبان اسرارآمیز توضیح داد: “من آنها را برای اولین بار زنده می بینم ، احساس می کنم که آنها آشنایان فراموش شده مدت من هستند”. میزبان اسرارآمیز توضیح داد.

مجری برنامه “چه؟ کجا؟ کی؟” آیا در اینجا تفاوت های ظریف وجود دارد؟

“به نظر من ، کیفیت اول توانایی احساس بازی است. قوانین آن را بشناسید ، درک کنید که در چه مواردی می توانید کمی از آنها فاصله بگیرید ، جایی که باید به آنها پایبند باشید. دوم ، مهم است که مجری درک روانشناسی انسانی داشته باشد – به کسی می توان گفت ساکت تر باشد ، برعکس ، از او حمایت می کند تا او را باز کند. از این گذشته ، هر یک از ما در این زمینه فردی هستیم. سوم ، این ، می دانید ، تمایل به پیش بینی نتیجه. به مجری “چه؟ جایی که؟ کی؟ “، – گفت: مجری بازی تلویزیونی.

مهمترین نکته ای که نمی توانید در آن گیر بیفتید چیست؟ آیا شما یک نوع کابوس دارید؟

“بیشتر از همه ، من از درک کامل یکی از بازیکنان می ترسم. معتقدم اگر یک بازیکن به یک سوال بازی پاسخ ندهد یا با من وارد گفتگو نشود ، این بدان معنی است که من او را سوء تفاهم کردم ، از این گذشته ، شما در واقع می توانید رویکردی را برای هر فردی پیدا کنید ، بنابراین ، من مجبور شدم شخصاً برای او سؤال دیگری پیش بیاورم ، یا فکر کنم که این تیم خاص برای سؤال دیگری مناسب است ، اگر در مورد سؤالات صحبت کنیم “چه؟ جایی که؟ کی؟ “. اگر درمورد یک کابوس صحبت کنیم ، به گونه ای خواهد بود که همه به س ofالات بازی پاسخ نمی دهند و به س personalالات شخصی من به صورت تک سیلابی پاسخ می دهند” ، مجری برنامه ادامه داد: “چه؟ کجا؟ کی؟” >

بیش از 1000 نامه از بینندگان تلویزیون از استونی و نه تنها با سؤال همراه بود. انتخاب چگونه انجام می شود؟ چه سؤالی برای پخش باقی مانده است؟

“مطمئناً ، همه این نامه ها با قالب سؤالات ما مناسب نیستند. تقریباً 10-15٪ ، حداکثر 20٪ نامه هایی که ما گرفتیم و توانستیم پردازش کنیم. در همان زمان ، مطالبی را برای این فصل داریم. اما من می خواستم بینندگان هرچه بیشتر این گونه سالات را ارسال کنند تا س questionsالات بیشتری از استونی وجود داشته باشد. “

عمده اشتباهات کدامند؟ “اول ، مردم سؤالاتی در مورد دانش دقیق می فرستند. به عنوان مثال ، چنین سلطنتی چنین سالی را چنین کرد؟ برای ما بسیار دشوار است که از این مسئله سؤال کنیم ، زیرا واقعاً سؤال” این چیست؟ جایی که؟ چه زمانی؟ “. جالبترین سوالات بدون شک سوالاتی است که همانطور که می گویند ، تحصیلات متوسطه برای یافتن پاسخ کافی است. به آنها می توانید بدون داشتن دانش اضافی در مورد یک شخص یا موقعیت خاص پاسخ دهید. من فکر می کنم بینندگان تلویزیون که بازی ما را تماشا می کند ، آنها می فهمند که من در مورد چه نوع سالاتی صحبت می کنم. “و مجری برنامه تلویزیونی نتیجه گیری کرد.

برنامه” چی؟ کجا؟ کی؟ ” ETV + را از 4 سپتامبر جمعه ها ساعت 8:30 بعدازظهر پخش می کند. شش تیم خبره از استونی در این برنامه شرکت می کنند. از جمله بازیکنان می توان به آندری کوروبینیک ، آندری تیتوف ، آرتور توولینف ، ماکسیم وولکوف ، مارات آلیاوتدینوف ، آندری شوماکوف اشاره کرد. شش تیم از کارشناسان استونی در این بازی ها شرکت خواهند کرد. نام میزبان هنوز فاش نشده است ، در بازی آخر برای متخصصین و بینندگان شناخته خواهد شد.