سردبیر سابق Postimees Peeter Helme گناه خود را در سو abuse استفاده جنسی از کودک

قبول نمی کند

در کیفرخواست ، از مکالمات شخصی بین مأمور پلیس استفاده شده است ، که خود را به عنوان یک دختر 12 ساله معرفی کرده است و پیتر هلمه در چت” تالار عشق “(Armastuse Saal) ، به عنوان شواهدی وجود دارد. href = “https://www.ohtuleht.ee/1010494/kohtus-avaldati-raiged-privaatsonumid-peeter-helme-kirjutas-seksisin-ka-kaheksa-aastasega-talle-eriti-ei-meeldinud-jonnis-ikka” هدف = “_ blank” rel = “noopener”> Õhtuleht .

در میان چیزهای دیگر ، هلم به نماینده گفت که او هم با یک دختر 10 ساله و هم با یک دختر 8 ساله رابطه جنسی برقرار کرده است و به خصوص جالب است. واقعیت این است که چنین جوانی هنوز هیچ تجربه ای ندارد.

هنگامی که مأمور ، با نام مارلین صحبت کرد ، پرسید که آیا این دختر 8 ساله دوست دارد رابطه برقرار کند ، هلم پاسخ داد: “خیلی زیاد. من شیطان نبودم.” علاوه بر این ، هلم به مارلین گفت كه در حقیقت ، كودكان رابطه جنسی بسیار بیشتری از آنچه كه به صورت علنی می گویند ، دارند. هلمه گفت: “من فرض كردم كه هر دو ما در حال بازي هستيم و من با يك بزرگسال صحبت مي كردم. و من حق داشتم ، چون بعدا معلوم شد كه او يك پليس بوده است.”

به گفته نويسنده ، هيچ یا سعی در اغوا دارد. “هیچ پیشنهادی برای رابطه جنسی یا دعوت به یک جلسه وجود نداشت ، فقط یک مکالمه کلی در مورد رابطه جنسی انجام شد. در این محیط وب ، هیچ کاربری نمی تواند هویت خود را تأیید کند ، و همه می توانند هر چیزی را بدون تفکر بگویند. هیچ کس در مقابل محافظت نمی شود تحریکات پلیس ، “هلم گفت.” دادستانی دادخواست برای دستگیری مظنون را ضروری ندانسته است.

به گفته دادستان ، از 8 اکتبر تا 10 اکتبر 2019 ، هلم با ارسال پیام های جنسی خود در شبکه های اجتماعی سعی در اغوای دختری 12 ساله از طریق اینترنت داشت. با این حال ، در واقع ، به جای کودک ، یک پلیس پلیس با هلم ارتباط برقرار کرد.

پیتر هلم از 3 آوریل تا 1 نوامبر 2019 به عنوان مدیر مسئول Postimees خدمت کرد.