آشنا می کند

یک تور ویدیویی جدید” Kosinsky aquaduet “که در وب سایت منتشر شده است. Mosprirody ، یک اکوسیستم منحصر به فرد را معرفی می کند. یک پیاده روی آنلاین در پارک کوسینسکی به تنها دریاچه های منشا origin یخبندان در مسکو اختصاص دارد – سفید ، سیاه و سویاتوی.

تماشاگران می توانند از منظره دریاچه سفید – بزرگترین و تمیزترین دریاچه های کوزینسکی – لذت ببرند و دریابند که چرا دریاچه سیاه را سیاه می نامند. آنها همچنین نگاه دقیق تری به ماهیت پارک خواهند داشت. به عنوان مثال ، آنها خواهند فهمید که بید و بید چگونه تفاوت دارند ، کدام یک از این گیاهان را می توان در ساحل یافت ، و همچنین مشخص می کنند که چه چیزی در باد تاب می خورد: نی ، نی یا گلدان. ​​

تور مجازی به بخشی از پروژه # طبیعت_در_از راه دور تبدیل می شود. می توانید آن را در وب سایت Mospriroda و در صفحات موسسه در شبکه های اجتماعی مشاهده کنید.

پارک “کوسینسکی” نه تنها به خاطر مناظر طبیعی بلکه به خاطر مناظر تاریخی نیز شناخته شده است. می توانید در یک سفر حضوری درباره آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای بازدید از آن ، ابتدا باید از طریق تلفن ثبت نام کنید: +7 (499) 367-89-18.

You missed

جی آر اسمیت پاسخ داد که توری لانز در “Daystar” او را رد می کند: ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / kuifdih33og2j2hs9th6 / jr-smith-tory “class =” ff-og-image-inserted “> به دنبال انتشار غافلگیرانه و ناخواسته رکورد جدید Tory Lanez در شب گذشته ، جی آر اس اسمیت به دیسی که به او ارسال شده پاسخ داده است آلبوم. اکران جدید Tory ، DAYSTAR ، او را مستقیماً بنام ناموپ اسمیت در قطعه “متاسفم اما من مجبور شدم …” ، که روی آن رپ می کند ، می بیند ، “JR Smith، the pot is piss / و تو آخرین گربه ای هستی که باید در مورد عکسهایی صحبت کنی / “باعث عملکرد و درصد تو ، بازیکن / رولین” ، نیمکتهای خسته کننده ، n *** a ، من از سنگرها هستم ، n *** a / You نوع خرید یک جوجه هشتاد ساله و بله هنوز یک سانتی متر از او نمی گذرد. ​​” قبل از انتشار DAYSTAR ، اسمیت وحشتناک ctly توری لانز را به دلیل نقش مشکوک در حادثه مگان صدا کرد. “این دلقک به یک زن شلیک می کند که همه او را مثل موسیقی خوب گوش می دهد!” او نوشت. “Tftorylanez به شما صوتی [شکلک دلقک] مستقیم [شکلک دستگاه فکس] بگویید چه کسی خط من را بزند هرچه باشد!” در پستی در استوری اینستاگرام خود ، جی آر اسمیت بار دیگر تماس گرفته بیرون Tory. وی نوشت: “امروز هم وقت گرفتم! [ایموجی با خنده]” “او حتی 30 سال هم در جایگاه پسر بچه نیست. … بله با اسلحه به یک زن همه انواع [شکلک دلقک] بسپار.” شایان ذکر است که در گزارش دستگیری توری لانز قد وی 5’3 “ذکر شده است ، در حالی که J.R. اسمیت 6’6” است. این موضوعی است که توری نیز در پروژه جدید در قطعه “Money Over Fallout” به آن پرداخته ، جایی که او رپ می کند ، “اوه ، حالا من 5’3 هستم”؟ / N *** به گفته “من یک خپله هستم / اما lil ‘bitch I’m 5’7 “، money on me side-steppin’.” ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، حوادث و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید به اشتراک گذاشتن این داستان