سفید ، سیاه ، مقدس: یک تور ویدیویی شما را با دریاچه های یخبندان مسکو

آشنا می کند

یک تور ویدیویی جدید” Kosinsky aquaduet “که در وب سایت منتشر شده است. Mosprirody ، یک اکوسیستم منحصر به فرد را معرفی می کند. یک پیاده روی آنلاین در پارک کوسینسکی به تنها دریاچه های منشا origin یخبندان در مسکو اختصاص دارد – سفید ، سیاه و سویاتوی.

تماشاگران می توانند از منظره دریاچه سفید – بزرگترین و تمیزترین دریاچه های کوزینسکی – لذت ببرند و دریابند که چرا دریاچه سیاه را سیاه می نامند. آنها همچنین نگاه دقیق تری به ماهیت پارک خواهند داشت. به عنوان مثال ، آنها خواهند فهمید که بید و بید چگونه تفاوت دارند ، کدام یک از این گیاهان را می توان در ساحل یافت ، و همچنین مشخص می کنند که چه چیزی در باد تاب می خورد: نی ، نی یا گلدان. ​​

تور مجازی به بخشی از پروژه # طبیعت_در_از راه دور تبدیل می شود. می توانید آن را در وب سایت Mospriroda و در صفحات موسسه در شبکه های اجتماعی مشاهده کنید.

پارک “کوسینسکی” نه تنها به خاطر مناظر طبیعی بلکه به خاطر مناظر تاریخی نیز شناخته شده است. می توانید در یک سفر حضوری درباره آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای بازدید از آن ، ابتدا باید از طریق تلفن ثبت نام کنید: +7 (499) 367-89-18.