YoungBoy هرگز دوباره تحت تحقیق برای ادعای حمله در تگزاس

دست نزد

< div class = "Article__copy clearfix">

YoungBoy هرگز دوباره شکسته نشد و برخی از خدمه او تحت تحقیق قرار گرفتند زیرا وی ادعا کرد که به یک مرد در گاراژ یک استودیو در تگزاس حمله کرده است.

گزارش TMZ منابع انتظامی می گویند مردی که قربانی حمله شد ، در تاریخ 5 اکتبر به استودیویی در کیتی ، تگزاس رسید تا با رپر کار کند. او در کنار دوست دخترش وارد شد و وقتی آنها حضور پیدا کردند به آنها اطلاع داده شد که هیچ زنی در استودیو ممنوع است. بعداً دوست دخترش به دلیل محدودیت عجیب و غریب آنجا را ترک کرد و اندکی پس از آنکه مرد گفت توسط یانگ بوی و خدمه اش در گاراژ استودیو پرش شد.

یانگ بوی و دوستانش ادعا کردند کیسه ای بالای سر مرد قرار داده اند ، و شروع به لگد زدن و مشت كردن به او كرد. این مرد همچنین ادعا كرد كه یانگ بوی یا شخصی از تپانچه خدمه وی وی را شلاق زده است. منابع حاکی از آن است که این مرد هنگام برداشتن کیف از سرش ، YoungBoy را دیده و متوجه کیف بدن در اتاق شده است. افسران می گویند که این مرد علت حضور در آنجا را پرسید ، و آنها ادعا کردند که به او گفته اند که قرار است او را داخل کیسه بگذارند.

پس از حادثه YoungBoy از طریق FaceTime به مدیر خود گفت: “من او را به اینجا رساندم ، در آن زمان مدیرش به او گفت كه به دلیل مسائل حقوقی اخیرش پسر را آزاد كند. گفته می شود که قربانی ادعا شده در خارج از خانه خود را رها کرده و توسط دوست دختر خود به بیمارستان منتقل شده است. نیروهای انتظامی در حال حاضر به دنبال انگیزه ای برای حمله ادعایی هستند ، اما تاکنون هیچ دستگیری انجام نشده است.

فقط ماه گذشته ، YoungBoy Never Broke Again در میان 16 نفری بود که به جرم سلاح گرم و اتهامات مواد مخدر در این کشور دستگیر شدند. باتون سرکش

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">