اعضای گروه IDLES و The National را به صورت سر به سر در مسابقه میخانه “Dumb & Drumber” تماشا کنید

IDLES سری جدید مسابقه موسیقی پاب را در YouTube راه اندازی کرده است و آنها را در برابر سایر گروهها قرار می دهد.

Dumb & Drumber به عنوان “نمایشی توصیف شده است که در آن جون [بیویس ، درامر IDLES] و دیو [آدام دیونشایر ، بیسست] به یک سر و صدا در یک مسابقه موسیقی در مقابل بخش های دیگر ریتم گروه می روند”.

قسمت اول ، که اکنون پخش می شود ، دارای IDLES است که در برابر بخش ریتم The National ، برادران Devendorf اسکات (باس) و برایان (درامز) بالا می رود.

تبلیغات

اولین قسمت را تماشا کنید گنگ و طبل در زیر.

سری جدید اولین نمایش در YouTube نیست که نشان می دهد IDLES بیش از قفل کردن ساخته شده اند.

جبهه جو تالبوت به تازگی BALLEY TV را راه اندازی کرده است ، یک گفتگوی گفتگو با نام Balley Records با نام ضبط Talbot. به نظر می رسد در سریال ، که از ماه ژوئیه و آگوست اجرا می شود ، امثال شارون وان اتن ، کیت تمپست ، همکار و تهیه کننده کنلی بیتز ، جف ایت پرل جم ، آواز خوان Savages ، جنی بث و بسیاری دیگر هستند.

در همین حال ، مجموعه دیگر برادران ملی ، آرون و برایس دسنر ، قفل کار خود را با همکاری با تیلور سویفت در آلبوم جدید “Folklore” سپری کرده اند ، که غافلگیر شده در روز جمعه (24 ژوئیه) تنها با یک اخطار یک روزه بود.

تبلیغات

دسنر در مصاحبه جدیدی با زین فاش کرد لاو که او خبر همکاری خود با سویفت را از دختر هشت ساله اش پنهان کرد. دسنر درباره محرمانه بودن این آلبوم گفت: “من خیلی خوشحال شدم که ما آن را مخفی نگه داشتیم زیرا نمی خواهم کسی باشم که دانه ها را ریخت.” “من یک دختر هشت ساله دارم و یک روز او از من سؤال کرد. او دقیقاً دوست دارد ، “بابا ، شما تیلور سوئیفت را می شناسید؟” صبح امروز بود که ما یکی از این آهنگ ها را نوشتیم.

“من فقط او را مستقیما به چشم نگاه کردم و گفتم ،” نه “. من از محرمانه بودن خود تجلیل کردم. ”

تبلیغات