Wack 100 می گوید که جی پرینس در حال تعقیب برای عکس کنترل کیفیت است

Wack 100 به وضوح به جی پرینس اهمیتی نمی دهد.

واک روز چهارشنبه در اینستاگرام خود از شاهزاده برای “تعقیب نفوذ” خواست. اوایل روز چهارشنبه، پرینس عکسی از او با بنیانگذار و مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت، پیر «پی» توماس و لری هوور وابسته به جانی «کراشر» جکسون منتشر کرده بود، همراه با عنوان، «تبریک به هر دو دوستی که در حال انجام حرکت‌های بزرگ هستند. جایی که آنها از شیکاگو و آتلانتا هستند. همان کاری را که انجام می‌دهی ادامه بده، واقعیت را تشخیص بده.»

با این حال، به نظر می‌رسد که آن عکس‌ها قدیمی هستند و Wack 100 وضوح را ارائه کرد و نوشت: «تعقیب نفوذ در بهترین حالتش». او ادامه داد: «این را پست نکنید که انگار خوب است. این عکس در سال 2021 گرفته شده است، زمانی که خوب بود، نه چهار ساعت پیش، بیشتر شبیه به 18 ماه پیش.

سپس Wack یک اسکرین شات از Crusher به اشتراک گذاشت که عکس مشابهی را در IG خود در 24 اکتبر 2021 پست کرده بود – ظاهراً مربوط به همان روز است.

واک اخیراً در اوایل فوریه زمانی که مدیر موسیقی به طور ضمنی به کاردی بی و افست در لس آنجلس در سال 2018 کمک کرده بود، هنگامی که او تهدیدهای گروهی را دریافت می کرد، با پرنس تماس گرفت. Wack در بخش نظرات پست IG DJ Akademiks نوشت: “این دروغ نیست.” ما پوشش دادیم [Cardi B] آن آخر هفته… [J. Prince] همه شما کلاه هستید چرا به آن مرد اجازه می دهید بفهمد این مرد با شما مشکل دارد و شما این را در خیابان ها شنیده اید!

پست جدید  رپر پس از لاف زدن در مورد ارتکاب کلاهبرداری در مورد بیکاری در موزیک ویدیو

کاردی اظهارات پرینس را “انبوهی از افسانه ها” نامید.

پرینس و افست نیز پس از مرگ تیک آف، پس از اظهارنظرهای منفی پرنس در مورد رابطه ست با رپر میگوس، در حال معامله آنلاین بودند. افست در یک پست اینستاگرامی که از آن زمان حذف شده بود، پاسخ داد: «همه شما از برادر واقعی من صحبت نمی کنید. “چطور جرات کرد که یکی از شما حتی در مورد من و رابطه Take صحبت کند.”